Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 349 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Szkoda że styliści i wizażyści uczynili wygląd Scarlett tak okropnie sztucznym i dziwnym w Kapitanie
Ameryka. Porównując jak fantastycznie wyglądała w The Avengers z tymi zadziornymi loczkami,
gdzie nie miała ani większych problemów z cerą ani z kolorem włosów, nie rozumiem po co nałożyli
na nią tyle tapety, i to nierówno? Albo czy nie mogli trochę się zainspirować tym jak wyglądała w don
jonie? Jak sądzicie? Bo mnie trochę raziła ta sztuczność fryzury i makijażu.

rasta_mysz

Faktycznie, w loczkach wyglądała dużo lepiej. Z natury jest piękna, więc makijażu za wiele nie potrzebuje, i tutaj również się zgodzę, że przesadzono z pudrem (znawcą nie jestem). Nie zmienia, to jednak faktu, że i tak wyglądała jak dla mnie nieziemsko .

ramzees

dokładnie nadal każdy by chciał zaliczyć nataszke :)

Armirion

Nie każdy, ja akurat wolałabym zaliczyć Kapitana, od biedy Chrisa Evansa bez super mocy;) choć Fury też jest na liście;)

rasta_mysz

hah koleżanko zapraszam do kina w Rzeszowie :D widzę po filmach nie których mamy podobne gusty ^^

rasta_mysz

W Avengersach jest taka scena, w której kapitan ją podrzuca. W niej dokładnie widać jak tam przesadzili z "tapetą".

W Captainie zależy od sceny, bo jak dla mnie w scenie na statku wyglądała najlepiej ze wszystkich filmów marvela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones