Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Czy mógłby mnie ktoś poinformować jak czyta się jej nazwisko? Bo zawsze jak o nią chodzi to mówię tylko jej imię i pierwszą literę, później się tłumaczę, że nigdy nie wiem jak się to czyta. W końcu chcę wiedzieć. Ile razy można mówic to samo i się tłumaczyć?
:)

audrey_h

Johansson to duńskie nazwisko, wiec powinno sie je czytac tak jak sie pisze, a ze Scarlett wychowala sie w Ameryce, zazyczyla sobie aby mowic Dżohanson, ot cala filozofia ;)

LadyTramp41

och, dzięki bardzo :)
<za krótki> <za krótki>

LadyTramp41

Moim zdaniem to szwedzkie nazwisko, bo ich się kończą na "son", u Duńczyków końcówki są na "sen". A Scarlett przyznała w wywiadzie, że przedstawia się sama jako "dżohanson".

audrey_h

A wiesz może jak czyta się nazwisko Rachel Weisz albo panny Biel? :p

audrey_h

Rajczel Wais i panna Bjiel, ale to smiesznie wyglada ;)

LadyTramp41

no, śmiesznie:)
baardzo dziękuję;)
pzdr. :)

LadyTramp41

Nie Rajczel tylko Rejczel :)

audrey_h

A Seyfried?;P
Och, ja nic nie wiem;D
<za krótki, oczywiście>

audrey_h

rzadko mozna znalesc aktorke o tak sympatycznej twarzy. podejrzewam, ze to bedzie tak ''amanda sajfrient''. jezeli bedziesz miala jakies watpliwosci co do tego jak sie wymawia jakies nazwisko zajrzyj na youtube :)

LadyTramp41

Jeśli zna się kraj, to wymowę można też sprawdzić na internetowych translatorach.

audrey_h

Sajfrit ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones