Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Niezwykle utalentowana , od najmlodszych lat ciesząca nas swoją grą aktorską ( Zaklinacz koni, Amerykanska rapsodia) , wszechstronna i naturalna , świetnie odnajdująca się w najróżniejszych gatunkach od kina science fiction począwszy ( Wyspa, Avengers, Iron man, Kapitan Ameryk, Lucy), przez komedie ( Vicky Cristina Barcelona, W doborowym towarzystwie) i filmy obyczajowe koncząc ... ale ??? No wlasnie ale !? ... mam wrażenie że ciągle brakuje tej kropki nad i ról na miarę Oscara na który jak najbardziej zasluguje od lat !!! Czekam na tak przełomowe role Scarlett jak w ,, Między słowami '' , Allenowskim ,, Wszystko gra'' (mistrzostwo :D ), czy ,,Lokatorce'' i głęboko wierzę w to że wszystko jeszcze przed nią :D Porównując Scarlett choćby z aktorkami , które mają już na swoim koncie Oscara za role 1 i 2 planowe m.in. Jennifer Lawrence czy Anne Hathaway myślę że w pełni na niego zasługuje - nie samą komercją człowiek żyje, choć prywatnie nie mam nic przeciwko jej dalszym romansom z kinem SF , który wyjątkowo sobie cenię, jednak mam wrażenie że zasługuje na role życia :P :) :) :)

użytkownik usunięty
costa_filmaniak

Daję lajka :) co do oscarów, one straciły wartość już dawno ja tam życzę jej więcej Baftów :) na razie ma jeden a to już dużo :)

costa_filmaniak

jak narazie tak gdzieś od 2012 niestety to ona gra w samych gniotach, więc na Oscara nie ma co liczyć, może za parę lat.

costa_filmaniak

O kurczę, a niby za co tego Oscara miała dostać? Ani jednej godnej na wyróżnienia kreacji, a patrząc na to jakie role wybiera w ostatnim czasie, to nieprędko Twoje życzenie zostanie spełnione. Jest wielu niedocenionych aktorów, którzy bardziej od niej zasługują. Cztery nominacje do Złotych Globów przed 30 rokiem życia, to zresztą wcale nie tak źle i aż nad wyraz wyróżnienie takiej aktorki jaką jest Scarlett.

costa_filmaniak

Też życzę jej oscara i za takie role jak we "Wszystko gra" i w "Lokatorce" powinna być bardziej doceniona.Jest świetna w rolach SF ale od kilku lat nie gra w filmach na miarę jej talentu.

costa_filmaniak

Gorsze aktorki od niej dostały Oscara. Niekoniecznie mające rolę życia. Nie przepadam za ostatnimi filmami w których ostatnio gra, ale i tak uważam, iż powinna dostać chociaż Złoty Glob.

costa_filmaniak

Jak dla mnie drewno. Wszędzie taka sama.. jej gra zaczyna się na otwarciu ust A kończy na rozpatrzeniu zabili oczami

quandzia

Patrzeniu zabimi*

costa_filmaniak

Decyzje jury powinny były rozważyć minimum 2 nominacje do Oscara za dwa łapiące za serca filmy. Myślę, że krytyka zarzucająca "przeciętność" jest nietrafiona. Przecież wiele jej filmów było poświęcone problemom zwykłych ludzi! Wyraźnie widać zmianę w gustach i kierunku jej filmów.
Scarlett to prawdziwy skarb dla świata kina i z pewnością drzemie w niej wiele talentów jeszcze nie pokazanych fanom.

costa_filmaniak

w tym roku nominowana jednocześnie w 2 kategoriach oscarowych za świetną rolę pierwszoplanową w ,, Historiach małżenskich '' oraz za rolę drugoplanową w ,, Jojo Rabbit '' , a więc podwójne uderzenie, ról znakomitych w ostatnim czasie wysyp , uniwersalizm ( świetna w rolach dramatycznych jak i z kategorii science fiction (,, Czarna wdowa'' ,, Lucy'' , ,, Ghost Shell ) a nawet komedii - to cecha , która wyrónia najlepszych aktorów), jeśli nawet w tym roku nie dostanie oscara to z pewnością to już tylko kwestia czasu - oby szybciej, aniżeli póżniej bo w pełni na oscarowa zasługuje nie tylko za rolę Nicole w ,,Historiach '' , ale również warto spojrzeć szerzej mając w pamięci jej doskonale role w ,, Lokatorce '' , ,,Między słowami '' , Wszystko gra'' - utalentowana i mająca aktorstwo we krwi od najwcześniejszych lat ( fenomenalna w roli Grace w ,, Zaklinaczu koni '' oraz ,, Amerykańskiej rapsodii '' ).
p.s. i jeszcze w której żyłach płynie polska krew - i mająca o historii kraju przodków jakąś wiedzę i chętnie powracająca do tematu polskości - to zawsze miłe :D good luck Scarlett

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones