Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

bez kitu, męskie rysy twarzy, i wdzięku tyle co u mojego 60 letniego sąsiada alkoholika.
I właśnie sie zastanawiam jak ona zrobiła tak duża kariere w tak młodym wieku, no bo przez łóżko reżyserów chyba nie, oni mają laski na pęczki i mogą sobie wybierać jak chcą, a takiego bazyla raczej by nikt nie wziął, chociaż...kto wie

BlackShit

Żeby napisać coś takiego to trzeba być albo kobietą z kompleksami albo gejem ;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
rafal15ok

To Było Do "rafal15ok" :].............................................................

rafal15ok

Ja Jakoś Nie Jestem GEJEM a Tymbardziej Zakompleksioną Kobietą a Także
Uważam Ze Scarlett Jest Brzydka hehehe :>

hm_21

Ale temu prawie na górze chodziło chyba o to jak ten na samej górze to powiedział, HMMMIE ( wgl fajny nick :)

hm_21

A powiedz mi, czemu każde słowo piszesz dużymi literami?

rafal15ok

albo człowiekiem z gustem i poczuciem estetyki, który lubi kobiecy i dziewczęcy typ urody a nie połącznie niemieckiej helgi z wikingiem

BlackShit

mój drugi komentarz to oczywiscie do rafal15ok

BlackShit

hehehe! :> Czlowiekiem z Poczuciem ESTETYKI No To Było Dobre Nie Powiem Ale Mnie Rozbawiłes.
A Jesli Chodzi o "połącznie niemieckiej helgi z wikingiem" Jak Ty To Się Wyraziłes, To Tu Nie Trafiłes Bo Ja Lubie Takie Gwiazdy Jak Np.
Ashley Judd
Teri Hatcher
Charlize Theron
Eva La Rue
I Cos Mi Się Tak Zdaje Ze To Ja Jestem Człowiekiem z Gustem i Poczuciem ESTETYKI :>

To Się Tyczy Oczywiscie "BlackShit" :]

hm_21

Oj Pomyliłem Sie To Było Do "rafal15ok"

za krótki <br/>

BlackShit

albo jesteś debilem albo jeszcze gorzej

BlackShit

Nie określę cię, jak chociażby ghost21, "debilem albo jeszcze gorzej", ale po twoich wypowiedziach można stwierdzić że jesteś kompletnym chamem. Nie przeszkadza mi to, że Scarlett ci się nie podoba, ale sposób w jaki to wyraziłeś. "bez kitu, męskie rysy twarzy, i wdzięku tyle co u mojego 60 letniego sąsiada alkoholika." "a takiego bazyla raczej by nikt nie wziął" "połącznie niemieckiej helgi z wikingiem". Takie określenia wobec kobiety, która jest uznawana za jedną z najpiękniejszych aktorek świata, jest po prostu żałosne i prostackie.

rafal15ok

Scarlett jest boska i żaden negatywny komentarz na jej temat tego nie zmieni:)))
A wszyscy ,którzy piszą źle na temat jej fizyczności, niech staną przed lustrem i zobaczą czy sami są tacy wspaniali!

kakulka

Czy jest boska czy nie, kwestia gustu. Uważasz, że każda osoba, której nie podoba się Scarlett ma się za wspaniałą? Bo widzisz ja jak np krytykuję to własne niedociągnięcia i tak widzę 10 razy intensywniej niż inni. Sądzę, że połowa aktoreczek, gdyby była oglądana przez nas na codzień straciła by miano "pięknych" - oczywiście nie wszystkie. Mi się ona nie podoba - przypomina mi trochę prosiaczka z tym zadartym nosem. I nie piszcie o zazdrości - bo całkowity hołd oddaje np Liv Tyler - dla mnie ona jest piekna i w makijażu i bez z wykrzywioną twarzą :)

Vanillia

Nie, nie uważam tak.
Np: Ty w sposób normalny wyraziłaś swoją opinię, bez zbędnych wulgaryzmów.
To się ceni:) Natomiast Pan, który zapoczątkował ten post, czuje się po prostu niedowartościowany pisząc takie rzeczy. Siedzi w domu, dłubie w swoich majtkach, jest sfrustrowany, że żadna go nie chce i dlatego wypisuje takie brednie:)Żal mi go.
Odnośnie Scarlett, to mi osobiście czasem ona kojarzy się z krasnoludkiem( nie wiem czemu):), a i tak bardzo ją lubię.
Pozdrawiam

rafal15ok

stawiam na gejaska i to niezbyt przystojnego

rafal15ok

gejem albo dupkiem z kompleksami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Shinichi

według ciebie, ale ty starsrkim jesteś z nizin społecznych, masz gust zwykłego buraka z pola jak na plebs przystało więc nie będe sie tu wdawał z tobą w dyskusje.

ema

BlackShit

w takim razie plebs gratuluje patrycjatowi słownictwa ;]

BlackShit

"Jak na plebs przystało" powiedział wsiowy chłopiec i wrócił doić krowy. Jestes black shit i tyle. Masz ode mnie plusa za szczerość. Ułomie.

Shinichi

Piękno jest pojęciem względnym. Dla mnie jest ładna ; )
Jeśli komuś się nie podoba-ok. Tylko niech napisze to tak jak na cywilizowanego człowieka przystało.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

Wystarczy zobaczyć "Vicky, Cristina, Barcelona", żeby stwierdzić, że z wiekiem nabrała wdzięku drewnianej kłody. Kandydatka do nabycia atrakcyjnego nałogu i zapadnięcia w niepamięć. A w "Dziewczynie z perłą", czy w "Między słowami" było w niej tyle subtelnego uroku...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

kwestia gustu. dla mnie piękna.

Sztuczny_rarytas

Scarlett jest bardzo ladna, ale gadka Allena ze to najp

BlackShit

Też tak na początku myślałem, ale z czasem mnie oczarowała;] "Męskie rysy twarzy"? Jeśli tak to bycie gejem powinno być normą ;]

BlackShit

Black Shit - i wszystko jasne.

użytkownik usunięty
BlackShit

Zgadzam się, paskuda z niej. Kaleczy me oczy, jej gra aktorska przeciętna. Tyle!

BlackShit

Żeby napisać takie coś trzeba mieć nieźle nasrane w głowie, lepiej powiedz że jesteś gejem, albo prawiczkiem który nienawidzi kobiet.

ghost21

pozwól, ze siebie zacytuje, chociaz tego nie lubie

jestem "człowiekiem z gustem i poczuciem estetyki, który lubi kobiecy i dziewczęcy typ urody a nie połącznie niemieckiej helgi z wikingiem"

BlackShit

Sam siebie cytujesz? to nie kwestia upodobania sobie czegoś takiego tylko braku umiejętności myślenia logicznego. i jesteś człowiekiem BEZ-guściem. Takie brednie to sobie możesz pisać kolegą z gimbazy pryszczaty nerdzie, a Scarlett to pełna wdzięku kobita, a zarazem wzór prawdziwej kobiety. NIe pozdrawiam, bo gardzem gimbusami takimi jak Ty.

BlackShit

właśnie sobie zdałem sprawę, że napisałem do umysłowego dna, bezguścia i kretyna. Ładne oceny "hejterze", albo 1 albo 10. Powiadam ci, żeś największe bezguście na filmwebie. Od teraz ten tytuł zawszę będzie z tobą.

BlackShit

Nie wiem czy zrobiła karierę przez łożko czy nie,ale przecież jej matka kimś tam w hollywood. a tak naprawdę wszystko przez tego Woodiego Allana. To on tak ją wypromował. We wszystkim filmach które widziałam ona grała zawsze takie prostackie głupie dziewczyny co uwożą zajętych mężczyzn. nigdy nie widzialam jej w poważniejszej roli,więc czemu ludzie tak się zachwycają. Ona gra każdą rolę tak samo. i jest brzydka, wyglada jak dziewczyna ze wsi. nie wiem o co ludziom chodzi!

BlackShit

wg mnie beznamiętna blondyna, dobrze obdarzona przez naturę-chodzi mi o 'kształty'. Nie lubię jej twarzy, jej gry, nie ma w niej lekkości i naturalności grania-widać, że odgrywa swoje kwestie, a nie 'JEST" daną postacią. Najlepiej jej wyszła chyba rola w 'lost in translation', nie było tam wielu dialogów, szczerze mówiąc nawet mi się w tym filmie spodobała.
W 'Dziewczynie z perłą" z kolei wyglądała tak głupio, że aż mi się serce krajało- także tutaj niewiele miała kwestii mówionych, jednak jej mina drażniła niemiłosiernie. Rolę dostała chyba za podobieństwo do postaci z obrazu Vermeera, chociaż tamta wygląda wdzięczniej.

użytkownik usunięty
BlackShit

Na niemiecką Helgę jest za niska. Na wikinga tym bardziej...

Kolo- BlackShit to ci chlupie w głowie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

tys sam jak babochlop prostaku, a Scarlett jest super piekna

BlackShit

To kwestia gustu ale mówiąc o Scarlett... Zginie wszyscy co mówicie że ona jest brzydka, co trzeba mieć z banią nie tak żeby to powiedzieć załamało mnie to że ludzi tak myślących jest tak dużo no bez przesady nie jest może najpiękniejsza na świecie ale żeby mówić że jest brzydka to powtórzę po rafal15ok trzeba być zakompleksioną kobietom albo gejem. Przepraszam że obraziłem tu kilka osób ale mam słabe nerwy gdy ktoś krytykuje ludzi których lubię.

AnthonyCole

AnthonyCole to tylko Twoje zdanie. Ty ją lubisz, podoba Ci się - OK. Nie wszyscy tak myślą. Ja uważam, że jest przeciętna jako aktorka i kobieta. Scarlett nie jest wyjątkowa. Jest dużo kobiet, lepszych od niej. Powracając do komentarza rafal15ok, ktoś może sądzić że jest brzydka. Nie musi być wcale gejem albo zakompleksioną kobietą. Bez przesady. Równie dobrze można byłoby wymyślić teorię na temat Twojego zdania.

Gloria8

No dobrze masz racje, przepraszam ale trochę mnie poniosło

użytkownik usunięty
BlackShit

Jak ktoś coś takiego napiszę to od razu psycho-fani powyzywają go od gejów, lesbijek, kretynów i durniów. Nie mówię, że kolega ma rację, ale wyluzujcie.

BlackShit

A mnie się podoba.. Scarlett ma wszystko to, co powinna mieć kobieta.. Coś mi się zdaje, że niektórzy to zzielenieli z zazdrości.. Ale nie ma to jak leczyć swoje kompleksy, krytykując wygląd zewnętrzny osób atrakcyjniejszych od siebie.. Oj.. No, ale może tylko mi się tak zdaje i snuję sprzeczne domysły.. Ja jestem zachwycona pięknem Scarlett i nie widzę jakiś widocznych wad w jej wyglądzie.. No, ale każdy ma swoje zdanie..

BlackShit

Nie ma może ona niezwykłej urody, jest....średnia, mogłabym rzec. Są ludzie, którzy będąc młodszymi robią karierę, więc.... nie rozumiem, że przyczepiłeś się akurat jej. I wyjaśnij mi słowo "bazyl"

BlackShit

Polecam przeczytać parę wywiadów z reżyser(k)ami i artykułów o tym jak się robi filmy. Obecnie rzadko da się zrobić karierę przez łóżko, jeśli producent chce zarobić (no i reszta ekipy też) to raczej zależy im na kimś kto umie grać i będzie pasował do filmu, a nie będzie tylko ozdobą ekranu. Także krytykuj ile chcesz,ale nie mów o czymś o czym zielonego pojęcia ni masz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones