Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 349 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

..proponuje jednak obejrzeć jej zdjęcia przed operacją plastyczna nosa. I wtedy nie była brzydka, ale obstawiam, że gdyby nadal wyglądałaby tak jak wtedy Wasza ocena była by znacznie niższa. ;)

redpinkbunny

Jaka operacja nosa ? Zobacz na jej nos z zaklinacza koni i ten teraz. Kolejna zazdrosna dziewucha która bezpodstawnie oczernia Scarlett? Jedna tutaj już wrzucała jej zdjęcia po rzekomej "operacji plastycznej" jednak to zdjęcie "po" było przerobione w pohtoshopie...

roach22

A Ty za to jesteś bardzo nieuprzejmą dziewuchą. ;)
Miała ewidentnie zwężany nos, teraz ma fajny wąski nosek, kiedyś miała kartofla. Ja jej nie oczerniam, tylko stwierdzam fakt. Nie wiem co trzeba mieć z oczami, żeby nie widzieć różnicy.

redpinkbunny

Po pierwsze jestem facetem =)
Po drugie wrzuć jakiś link. Zawsze miała małego "kartofla".
Po trzecie różnica napewno jest w końcu człowiek ma prawo się zmieniać w NATURALNY sposób.

roach22

http://picturesplasticsurgery.blogspot.com/2011/02/scarlett-johansson-nose-job.h tml

http://www.sydney4women.com.au/wp-content/uploads/scarlett-johansson-before-afte r-cosmetic-surgery.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-kK3EK2NF3gU/T3jMDRGpn0I/AAAAAAAADpU/Fd-YZtmWeG8/s1600/ scarlett-johansson-before-after-surgery.jpg

To nie jest zmiana, która mogłaby się wydarzyć w naturalny sposób, ale rozumiem, że jako wielbiciel Scarlett i tak się będziesz upierał, że jest inaczej ;)

redpinkbunny

Link pierwszy, zdjęcie pierwsze - to jest photoshop jak nic - ile ona ma lat na tym pierwszym zdjęciu ? To coś z lat premiery zaklinacza koni? Obejrzyj film i powiedz mi wtedy czy to aby nie jest podróba....

roach22

Nie chce Cię martwić, ale ona na wszystkich tych zdjęciach 'przed' ma taki sam nos. Na tym jednym po prostu szczególnie to widać. W Zaklinaczu koni też taki miała.

http://snakkle.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2011/11/scarlett-johan sson-horse-whisperer-GC.jpg

http://www.thefancarpet.com/uploaded_assets/images/gallery/1261/The_Horse_Whispe rer_15296_Medium.jpg

To też fotoszop?

redpinkbunny

ona jest brzydka z natury :)

redpinkbunny

Poza tym w obliczy tych plastikowych lal ona i tak jest naturalna i piękna nawet jeśli owa operacja miała miejsce....

użytkownik usunięty
roach22

Uroda - urodą. To nie jest najważniejsze czy miała taki nos czy inny... jedni będą uważać ją za niezbyt atrakcyjną a inne osoby za piękną czy też zniewalającą. Kwestia gustu. Według mnie na każdej z tych powyżej zamieszczonych fotek, Scarlett wyszła bardzo ładnie. Nie przepadam za nią jako aktorką, ale uważam ją za ładną kobietę.

roach22

Alba lepsza.

redpinkbunny

pokaż swój nochal :)

redpinkbunny

Widziałam jej zdjęcia przed operacją i nadal uważam ją za piękną :)

ELIKA_

choć po tym jak ostatnio się zmieniła to powiem , że PO OPERACJACH bo chyba jednak trochę ich miała....

redpinkbunny

ja mam wrażenie oglądając promo Don Jon'a że sobie to i owo naciągnęła na twarzy, ale pewności nie mam :)

redpinkbunny

Ale kogo - normalnego - to obchodzi?

redpinkbunny

Zawsze była brzydka, aktorstwem też nie powala. Kolesie dają jej wysokie oceny za ciało pewnie, a nie za grę aktorską.

hr_dooku

Kolejna dziewuszka z kompleksami:)? Zgadza się, dałem jej taką ocene ponieważ oprócz gry aktorskiej trzeba też mieć na czym zawiesić oko.

BlakJoint

Jestem facetem i aktorsko ani wyglądem mnie nie zachwyca.

hr_dooku

No to powiedz kto cię zachwyca.

BlakJoint

Np. Marion Cotillard, Natalie Portman, Carla Gugino.

hr_dooku

Niczym twoje wybory nie różnią się od innych osób krytykujących Scarlett.

BlakJoint

Jednak mi Scarlett wygląda jakby jadła botoks na śniadanie, takie wydęte usta. Są też aktorki, które z wyglądu mnie nie pociągają, ale cenie je aktorsko Np Angelina Jolie albo Rachel Weisz.

hr_dooku

Zawsze miała takie wydęte usta. Według mnie na każdym kroku emanuje seksapilem. Tak jak niegdyś Monica Belluci.

BlakJoint


"Kolejna dziewuszka z kompleksami:)?" Naprawdę, to już się staje nudne...nie umiesz uszanować gustu innej kobiety ? że jakiejś kobiecie druga się nie podoba nie oznacza to zazdrości, a dla Ciebie każdy aktor jest przystojny atrakcyjny ? bo jak nie to też zaraz napiszę, że najwyraźniej musisz mieć jakieś kompleksy.

Robaczek_12

Tak, zazwyczaj to oznacza zazdrość. Nie, nie każdy jest przystojny i atrakcyjny, ale tak jak ktoś już powiedział, że 90% osób, które krytykują Scarlett to kobiety. Jakoś na forach dotyczących mężczyzn nie widze takiej, że tak powiem ,,spiny" mężczyzn.

BlakJoint

A co mnie obchodzi, że 90 % osób, które krytykują Scarlett to kobiety, równie dobrze można spostrzec, że te 90 % kobiet pisze, że Scarlett im się nie podoba, ale za to uważają za piekne, atrakcyjne inne aktorki np. Jessica Alba czy Penelope Cruz, można też spostrzec, że kobiety ( ale są też mężczyzni) komentują negatywnie jej urode co nie zdarza się np na profilu np Jessicy Alby czy Katheriny Zety- Jones, więc to musi o czymś świadczyć...

Może nie ma takiej "spiny" ponieważ to zawsze kobiety zwracają uwagę na wygląd czy to kobiet czy to mężczyzn a komentarze mężczyzn ograniczają się wyłącznie do ładnych kobiet.
Ja spotykam się często z niemiłymi komentarzami mężczyzn np na takich forach jak " ranking 10 najprzystojniejszych aktorów" którzy myslą, że tylko oni mogą się ślinić do aktorek a Panią do aktorów już nie wolno...

Kobieta jak mężczyzna ma swój gust Tobie nie podoba się jakiś aktor tak samo mi nie podoba się jakaś aktorka i pisze to otwarcie a spine to robicie wy swoimi komentarzami typu : "zazdrość".

Robaczek_12

Tylko, że wszystkie kobiety, jak się je spyta o najładniejsza aktorke, wszystkie prawie jednogłośnie stawiają na albe, cruz, jolie, bellucci. Prawda, są piękne, ale jednak Scarlett ma w sobie coś co przyciągającego. Masz racje w tym, że komentarze mężczyzn w większości skupiają się na ładnych kobietach. Skoro im się podobają to chcą o nich cos dobrego napisać. Jeśli aktorka jest brzydka, wystawiają im odpowiednią ocene i już, znowu wracają do tych ładnych. Po co zaprzątać sobie myśli czymś, o czym nie chcemy myśleć ani pamiętać.

Zgadza się, każdy ma swój gust, ale duża cześć osób pisze to co piszą inni. Tak jak panie piszą o Scarlett. Kobiety lubią krytykować kogos ładniejszego od nich. Nie mówię że wsyzstkie, ale niestety nie zmienia to faktu, że spora czesc kobiet jest zawistna.

BlakJoint

O matko, nieważne czy skomentujemy ładna,brzydką, siaką, owaką to zawsze będzie zle, nieważne czy komentarz jest pozytywny czy negatywny...czy to już nie jest jakaś paranoja ?.
Scarlett ma coś przyciągającego dla CIEBIE, może nie dla każdego ona to ma ? nie pomyślałeś o tym ?
Ja jestem kobietą i za piękne uważam kobiety drobne, nie chodzi tutaj o wagę czy wzrost, tylko o proporcjonalność, lubię u kobiet drobne twarze, nie lubię masywności, Scarlett dla mnie z twarzy jest taką świnką, no przykro mi, ale tak ją własnie widzę.
Pozytywne komentarze nie ograniczają się tylko do Alby,Cruz, Jolie....gdziekolwiek wejdziesz na jakiś profil jakiejś aktorki mozna zauważyć pozytywne komentarze kobiet.
Kobiety nie lubią krytykowac kogoś ładniejszego od nich, większość kobiet robi tak, że krytykuje własnie te brzydkie, żeby się dowartościować.
Kobiety zawsze krytykowały, to kobiety zwracają uwagę na ubranie, buty itp, krytykują siebie nawzajem jak i mężczyzn, ale to nie oznacza zazdrości, kobiety nie ograniczają się tylko do wystawiania pozytywnych opinii o mężczyznach, takie już jesteśmy.

redpinkbunny

Nie obchodzi mnie to jaki miała kiedyś nos(i czy go w ogóle miała heh), tylko jaka jest teraz. Moim zdaniem nie jest znowu jakaś przepiękna ale nie powiem - całkiem ładna i sympatyczna dziewczyna(kobieta), dlatego bardzo ją lubię tak jak i filmy z jej udziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones