Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 436 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Myślę, że to są najlepsze aktorki młodego pokolenia i to one są pszyszłością kina. Ale forum o Scarlett więc o
niej będę pisać. Ona jest śliczna!! Czarująca młoda kobietka. Ma ciało, wymarzone przeze mnie. Ja jestem
chudsza od niej :-| Ale trudno. Gra super jak na swój wiek. I niech mi nikt nie porównuje jej z Duff. Bo jeśli
chodzi o grę aktorską to Duff jest przy niej jak pyłek... no dobra złoty pyłek, nie chcę obrażać fanów panny
Duff. Scarlett jest bajeczna, w sumie daję jej 9,9999\10 Pozdr.

Stacy

Dziękujemy.
Zgłoszenie zostało przyjęte.

hhhhhhhhhhhh

Scarlett jest...taka jak napisałaś :D Wspaniała, piękna...ale ta gra-ona mnie urzekła ;)

hhhhhhhhhhhh

eloo, co to ma być??? Co to jest??

Stacy

Chyba chodzilo o to ze chcialabys miec figure taka jak Scarlett...i on napisal to co napisał...ale chyba jednak nie kapuje ;/

Stacy

Keiry nie lubię, a za najlepsze aktorki młodego pokolenia uznaję Natalie Portman i Scarlett. A Hilary Duff jest koszmarna, wg mnie.

Aimee

Tak, Natalie zapomniałam dodać :P ale Keira też gra bardzo dobrze, może kiedyś się do niej przekonasz :-) a co do "Hilci" to ona mnie irytuje!
Może się wyrobi, ale w to wątpię...

Stacy

Racja, Scarlett i Kiera oraz Natalie to najlepsze aktorki młodego pokolenia, a może nam się tak wydaje bo te panny grają w dobrych i dużych produkcjach? Jednak ja jestem pełen podziwu dla Scarlett, niesamowita aktorka, kobieta.
Pozdrawiam

w4ffel

Bardzo lubię Scarlett i Keire, obie są bardzo ładne(chociaż Keira mogłaby trochę przytyc) i super grają!

nick_a

Scarlett jest śliczna i bardzo dobrze gra w filmach, Keira hmmm, nie podoba mi się, nokaut, ani ładna ani zdolna (patrz "Piraci z Karaibów" albo ?Król Artur?)

Stacy

ludzie dajcie sobie spokój scarlett jest po prostu okropna...wszyscy sie podniecaja wszystkimi filmami i wofgole wszystkim z nia zwiazanym a ona jest po prostu nedzna kreatura...zal...co do jej kolezanki keiry...to coz...hmm juz lepsza da sie ja lubic. Ale niczym specjalnym sie dziewczyna nie wyróznia- w kazdej kreacji jest jej dobrze bo ma dosyc szara twarz, dlatego jakby jej nuie zrobic wyglada dobrze... ale to w sumie dobrze jak dla aktorki...tylko moglaby sie juz tak nie odchudzac bo wyglada jak szkielet..natalie portman jest za to nadzieja wspolczesnego kina...

1enka

zgadzam sie:)
Scarlett jest tragiczna,jaka normalna dziewczyna daje sie macać po cyckach na takiej gali jak rozdanie Złotych Globów?! i jeszcze sie głupio cieszy...pusta blond lala z dmuchanymi cyckami...tragedia!!
aż mi sie żygać chce gdy myśle że taka wspaniała akorka jak Portman bedzie grała z tym blond dmuchanym ścierwem jak Scarlet...:/
PS.czemu wy wogle piszecie o Duff?!:| przeciez jej nawet aktorką nazwac nie mozna...

Aleera_2

ciekawe gdzie czytałaś to o tym macaniu... 'dmuchanymi cyckami' haha najwyraźniej masz jakieś kompleksy;) no i polecam zachować resztki jakiejś ogłady i nie nazywać kogoś 'ścierwem' jak ten ktoś ci sie zwyczajnie nie podoba.

pozdrawiam

Aleera_2

całkowicie zgadzam sie z przedmówczyniami...^^

Stacy

https://www.youtube.com/watch?v=r0137Rlf7c4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones