Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 387 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Oczywiście Natalie! A wy, jak sądzicie?

Zuzak222

ja wolę Scarlett za urodę i grę aktorską :)

Zuzak222

Scarlett, Portman jest w wielu filmach dla mnie po prostu irytująca.

Zuzak222

Scarlett zdecydowanie lepsza.

Zuzak222

Natalie! piękna i subtelna
W Kochanicach króla Scarlett nie dorasta jej do pięt aktorsko a tym bardziej wyglądem.

Zuzak222

Niezła dupa

Zuzak222

obie piękne ale scarlett zdecydowanie seksowniejsza

Zuzak222

Natalie.

Zuzak222

Scarlett, bez dwóch zdań! Portman niesamowicie mnie irytuje, nie jestem w stanie zrozumieć tych ciągłych zachwytów nad nią.

nettie_19

Kiedyś nie przepadałam za Scarlett a teraz ją uwielbiam :) Jak Natalie była młodsza to faktycznie grała lepiej i była mniej irytująca.

Zuzak222

Zdecydowanie Natalie. Scarlett po iluś filmach staje się strasznie irytująca, IMO brak jej większego talentu. Poza tym nie mogę już patrzeć na tę wiecznie rozdziawioną buzię.

Noane

Zdecydowanie Scarlett. Natalie po iluś filmach staje się strasznie irytująca. A to są moje odczucia.

Zuzak222

Natalie.

Zuzak222

Jeśli chodzi o urodę, to Scarlett. Jak oceniamy grę aktorską, to kiedyś zdecydowanie Natalie, ale potem obejrzałem "Dziewczynę z Perłą". Teraz oceniam je obie jako równorzędne aktorki. Co prawda, widziałem więcej ciekawych ról Natalie Portman, ale nie obejrzałem kilku ciekawszych filmów ze Scarlett Johansson, więc póki co Portman ma moim zdaniem lepszy dorobek aktorski, ale pod względem talentu jedna drugiej nie ustępuje.

Zuzak222

Oczywiście, że Scarlett ! Ma taką specyficzną urodę, a Natalie? Fakt, jest ładna, ale proszę...ile razy można oglądać jej gębę ?
Co do aktorstwa, Natalie jest bardziej rozwinięta. Ale to nie wyklucza Johansson. Scarlett jest również bardzo rozwinięta, i ma ogromny talent.
Stawiam na Scarlett :)

Zuzak222

Pomiędzy Natalie i Scarlett jest totalna przepaść, jeśli chodzi o poziom gry. Nie wiem, skąd w ogóle pomysł na porównanie obu. I żeby nie było niedomówień - w zestawieniu tym bezkonkurencyjnie wygrywa Natalie!

Zuzak222

Stanowczo Natalie. Scarlett nie jest brzydka, ale pięknością też nie jest. Wygląda jakby ciągle ją coś bolało. Zero mimiki. Gra aktorska gorzej niż przeciętna.

Co do Natalie to faktycznie czasami jest irytująca, ale przynajmniej ładna, a emocje wyraża nie tylko jej twarz ale i ciało a przede wszystkim oczy.

Zuzak222

Zawsze je porównuję do siebie ale wolę Scarlett obie to świetne aktorki ,nie zgadzam się z tym że Johansson nie umi grać bo moim zdaniem gra rewelacyjnie, Natalie też.A co do wyglądu to obie są piękne ale wolę Scarlett i za grę i za wygląd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones