Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson
Asia8888

oczywiście, że Scarlett :)

SatoCous

Dlaczego właśnie taki wybór ?

Asia8888

Scarlett miala juz kilka genialnych rol i jest naprawde dobra aktorka, Kate jest strasznie jednowymiarowa i przy Scarlett naprawde wypada kiepsko. Szkoda tylko, ze Johansson bawi sie w Avengersow i tym podobne, bo po prostu sie marnuje.

SatoCous

Jestem tego samego zdania co Ty, jej romans z kinem komercyjnym trwa zbyt długo.

madz20

Na koniec tego romansu się niestety w najbliższym czasie nie zanosi. Szkoda bo Scarlett świetnie sobie radzi nawet na Broadwayu, a wciąż będzie występować w komiksowych produkcjach :(

SatoCous

Może po prostu lubi być czarną wdową ? :)

ELIKA_

Każdy ma jakieś hobby :)

Asia8888

no i bez sensu z takim pytaniem pchać się na forum Scarlett.

Asia8888

Scarlett.... <3

Asia8888

Scarlett za jej zgrabny tyłek.

Asia8888

noo Kate już dobrze po 30stce więc juz traci ten dziewczęcy urok który jeszcze ma Scarlett

użytkownik usunięty
maximus_

No i Twoja wypowiedź sprawiła, że zdałam sobie sprawę z tego, że nigdy się nie zainteresowałam wiekiem Scarlett. Teraz po zerknięciu na datę Jej urodzin doznałam sporego szoku. Jest taka młodziutka. Myślałam, że również jest jakoś po 30.
Pozdrawiam.

a bo ja taki jestem taki typ, Ucząc bawi, bawiąc uczy, pozdrawiam. :)

użytkownik usunięty
maximus_

Akurat trochę ni w pięć ni w dziesięć jest ten komentarz i uważam, że był tu całkiem zbędny, ale już trudno. Rozumiem, że niektórzy nie potrafią nie odpisać.

ja też rozumiem że nie każdy ma dystans do świata i poczucie humoru, na prawdę nie musisz być na siłę oryginalna, zresztą sama piszesz komentarz który jest zbędny, ironia losu prawda ? a wystarczyło sie usmiechnąć pod nosem i przeglądać wątki dalej :D

ehem z racji że priv nie przechodzi, bo nie mam punktów, to napisze że nie, o dziwo nie plułem jadem, ale miło że już mnie oceniłaś, to właściwie nic nie napiszę, będę takim małym nienawistnikiem, możesz zbudować ołtarzyk z tarczą, a w środku moje zdjęcie, wystarczy kilka lotek i zabawa murowana, pozdrawiam Zuza łobuziaku ty :)

Asia8888

Scarlett i tylko Scarlett..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones