Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Wiadomo może czy będzie film o Black Widow?

użytkownik usunięty
Angeles9906

Na razie nie a nawet jeśli to będzie w 4 fazie kinowego uniwersum MCU czyli czy będzie o niej film przekonasz się jak poinformują nas o IV fazie a to dopiero gdzieś w 2017-2018 roku bo IV faza zacznie się w 2020 roku dopiero także póki co będzie cisza

Właśnie umarłam.


Czemu????!!!
Przecież ta postać jest genialna i ma taki potencjał nie możliwy do wykorzystania w "grupowych" filmach.

użytkownik usunięty
Angeles9906

E tam bez przesady

nie chodzi o to czy ta postać jest genialna bo jest oczywiście, tylko że na solowy film już nie ma miejsca w III fazie a II faze kończy Ant Man więc to jest powód

ale w IV fazie powinien być film

No wiem ale strasznie długo trzeba czekać.

użytkownik usunięty
Angeles9906

no niestety :) ale Natashy teraz będzie pełno w Civil War zwłaszcza że jej wątek może być inny niż w komiksie także dostaniemy ją aż nad syt

To fajnie. A propos komiksów to nie wiesz czy gdzieś w internecie nie ma komiksów Marvela online?

użytkownik usunięty
Angeles9906

http://naekranie.pl/aktualnosci/hulk-ghost-rider-punisher-i-czarna-wdowa-dostana -seriale


nie znam strony

przy okazji plotka info ale dość możliwa

Może nie zawsze im więcej tym lepiej ale i tak czekam z niecierpliwością na dalsze informacje co do tych produkcji.
Na szczęście na razie mam co oglądać, właśnie zaczynam Agentów Tarczy.(nie będę kropkować nazwy)

Angeles9906

Fajnie by było, gdyby zrobili film o tym co się stało w Budapeszcie, bo chyba wszyscy fani Avengers są ciekawi. Wtedy film byłby jednocześnie o Natashy i o Clincie. Chciałabym to zobaczyć.

Avengers_Lover

Niby było by fajnie. Ale wydaje mi się że Budapeszt to tajemnica której nigdy nie odkryjemy.

Angeles9906

Nie wiadomo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones