Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 382 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Mam nadzieję, że nie zostanę zaatakowany, bo nic nie mam do jej gry aktorskiej, jednak zachwyty typu:"najpiękniejsza w historii", czy "cudowna Scarlett" to ZDECYDOWANA przesada...uważam, że ma niekształtny nos, nienaturalne usta i dziwaczne oczy; gdyby ktoś robił ranking na "Najbardziej uwielbianą i podziwianą gwiazdę, która się Tobie nie podoba" wybrałbym ją bez wahania.

przemek_791

ona jest bosska! 1000razy lepsza od tej zolzy Alby!

Sachi

scarlett jest świetna, i skoro jak sądzi Sara285 1000 razy lepsza od Alby to od Sarah Michelle Gellar chyba z 10000000000000000000

przemek_791

Powiem Ci, że się z Tobą zgadzam. Ona mi też się nie podoba.

Kasspo

ocknijcie sie- jest makabrycznie piekna....

staszpio

Ha ha ha :DDDDDDDDDD i jeszcze przeczytałem wczoraj, że chce być drugą Marilyn Monroe, nie do wiary: może gra nieźle, ale jej wygląd- TO STRASZNE

przemek_791

jest koszmarna z wygladu a uwaza sie za jakas pieknosc.... druga Marilyn Monroe? taa w jej marzeniach to jest i tam pozostanie.

Loolly

widzisz przynajmniej ma jakieś marzenia. Ambitna jest.Oczywiście M.M jest legęda ale kto wie czy Scarlett również nie pozostanie na zawsze w pamieci milion aludzi?? Jest jeszcze młoda przed nią całe życie

przemek_791

zgadzam sie z tobą w 100 % Strrasznie jej nie lubie i strrasznie mi się nie podoba, a do tego (oczywiscie wg. mnie) ma pijacki głos. PZDR

przemek_791

No i masz prawo:).Na tym polega urok ludzkiej natury,że obdarzono nas mózgiem,i mamy prawo mieć odmienne zdanie:).Chociaż ja uważąm Scarlett za uroczą osobiście:).Może właśnie ze względu na ten nosek:P

rasmuska94

Dobrze- więc umówmy się, że jest ładna (choć wg mnie nie jest)- czy na tyle, by znaleźć się na 10 miejscu w rankingu na najseksowniejszą gwiazdę wszech czasów????

przemek_791

mi johansson zawsze się podobała i podoba się dalej, ale rozumiem ze sa takie a nie inne głosy bo gusta są różne. ciesze się tylko ze nie wyskoczył tu zaden idiota który krytykowałby ją za aktorstwo patrząc na wygląd. bo aktorką jest bezwarunkowo świetną (wydaje mi się ze mozna tak powiedzieć bez przsady - pokreślam też ze ilość oscarów na koncie o NICZYM nie świadczy).
a co do tej marilyn monroe.. róznica pomiedzy nimi dwiema na dzień dzisiejszy wygląda tak: marilyn monroe to ikona popkultury i ciezko raczej bedzie jakiejkolwiek aktorce jej dorównac bo ikony mają to do siebie ze umierają młodo a my nie mamy okazji poznać ich urody na starość. spójrzmy prawdzie w oczy.. o merilyn dziś nikt by nie mówił z takim zachwytem gdyby nadal żyła i miała koło siedemdziesiątki..
wiec wracając.. scarlett mogłaby doścignąć monroe tylko gdyby była na tyle głupia zeby popełnić samobójstwo. a nie jest.

przemek_791

do przemka, a widziałeś ją w 'match point'? uff.. tam jest...:)

FisherN

Nie, nie widziałem jej w "Match Point".....ale może zobaczę, skoro uważasz, że tam nieźle wygląda :)

przemek_791

również za nia nie przepadam, ale w "Match Point" wygląda doprawdy pięknie.

przemek_791

Zgadzam się piękna to ona nie jest... Mnie się nie podoba... O takiej urodzie to mamy 1000 ładniejszych Polek na ulicach...

Sky_Angel

"O takiej urodzie to mamy 1000 ładniejszych Polek na ulicach".. nie rozumiem.. to o takiej czy ładniejszych..?

przemek_791

A ja bym wybrał paris hilton. Ale to ja.
Co do marilyn monroe. Cóż ona jest ikoną i przypuszczam zę większość gwiazd chcialaby być jak ona. Cóż że jedna powiedziala o tym na glos.
Co do aktorstwa chyba wszyscy sie zgadzają, gra dobrze, jak dla mnie bardzo dobrze. Jeśli chodzi o wygląd- co kto lubi są gusta i guściki (cale szczęście) ale osobiście jeżeli ktoś chce mówić o jej urodzie MUSI obejżeć między slowami (nie wierze że ktoś nie widzial) i Match Point. Dwa zupełnie inne filmy dwie różne kreacje a w obu, moim skromnym zdaniem, wygląda bosko.
a co do glosu. no cóż. jak dla mnie nie.

przemek_791

Ona przypomina mi właściwie taką (kolejną) "dziewczynę z sąsiedztwa". Może czasami piękna nie jest, ale innym razem (np. na fotkach) wygląda świetnie, ślicznie itp. ;) Moim zdaniem na pewno jest ładniejsza od np. Sandry Bullock czy Katie Holmes

fretten

Ma w zasadzie specyficzną urodę, ale zastanówmy się... Czy wszystkie aktorki muszą byc piękne?????!!!!! Może oceniajmy jej talent, nie wyglad....

eyjafjallajokull

Oczywiście- masz rację, nie powinniśmy oceniać jej tylko po wyglądzie...
Tylko, ze ona wygrywa wszystkie plebiscyty: "Najładniejsza...", "Najpiękniejsza...", "Najcudowniejsza...". I dlatego piszę, ze mnie się wcale nie podoba.

przemek_791

Niby masz racje. Nie jest to Wenus, ale ma w sobie cos niesamowitego cos takiego co w normalnym facecie
budzi emocje i cos wiecej. Poza tym definicja urody nie istnieje. Jest to sprawa bardzo subiektywna. De
gustibus non disputandum est...

Bulba

a idz. O GUSTACH SIE NIE DYSTKUTUJE a wdg. mnie ona jest piekna chociaz blondyna xD

Brooke_Davis

Hmm jak jakims panom sie nie podobaja kobiety takie jak johansson czy alba to moze czas sie zastanowic powaznie nad swoja orientacja seksualna ? ^^

Breadfan

Mnie się Alba podoba...ale Johansson NIE.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
grzesiek654

chwila chwila, mi alba sie nie podoba. zupełnie. nie czuje do niej zadnego pociągu, ale moze jest to spowodowane tez tym jej pseudoaktorstwem.
a poza tym.. co wy pieprzycie? mam nadzieje ze z tą orientacją to zart, w kazdym razie niesmaczny.

grzesiek654

Jak masz pisać takie rzeczy, to nie włączaj komputera.... Bo według mnie, to ona wcale nie jest dla Ciebie ŚLICZNA, tylko zwyczajnie chcesz kogoś obrazić (może sam masz problemy z orientacją seksualną???)

przemek_791

Trzeba być naprawdę głupim albo sfrustrowanym, żeby pisać tak o mnie dlatego, że Johansson nie jest moim ideałem.

przemek_791

Nie wiem co tu robią wypowiedzi dziewczyn typu

Sara285 : ,,ona jest bosska!" - jesteś lesbą?
padłbym ze smiechu jakby jakiś koleś napisał np. o Jackmanie : ,,on jest boski"
,,1000razy lepsza od tej zolzy Alby!", jak dla mnie to Jessica jest ładniejsza, i oczy i kształt twarzy, karnacja, więc niewiem co tu porównywać

Brooke Davis : ,,O GUSTACH SIE NIE DYSTKUTUJE a wdg. mnie ona jest piekna" - więc gustujesz w brunetkach?

Sky Angel : ,,Mnie się nie podoba... O takiej urodzie to mamy 1000 ładniejszych Polek na ulicach" - polska bi czy homo?

deamon82

heh ostatnio przeczytałam w "przekroju" , ze kobiety sa w wiekszosci biseksualne.;]

Jull

W większości? do niedawna było że co trzecia, świat schodzi ku zagładzie.

deamon82

"makabrycznie piekna" kolejny oksymoron=)

Mnie sie Scarlett nie podoba i nie uwazam by była najseksowniejsza gwiazda...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones