Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Nie jest z pewnością idealna i dla wielu z was wydaje się wręcz brzydka. Padały tu określenia, że ma koniowatą twarz, jest gruba i co ciekawe, że ma...n.p wielkie stopy !?. Jednak według mnie pewne niedoskonałości urody wychodzą jej tylko na plus. Ma to coś w sobie i jest niezwykle kobieca. Na głowę bije te wszystkie "idealne" cukierkowe piękności z wydymanymi ustkami a 'la karpik, które pomimo wymuskanej urody zawsze kojarzyły mi się z pustotą i nijakością. Ładne opakowanie to zdecydowanie za mało, jeśli się nie ma nic więcej do zaoferowania. Z pewnością zdarzały się wam sytuacje w życiu, w którym spotykaliście całkiem przeciętną według powszechnych kryteriów urody dziewczynę, obok której nie potrafiliście jednak przejść obojętnie ,a później zapomnieć... Po prostu pewne osoby działają na nas, a drugie nie...Nie mam też zastrzeżeń do jej kreacji aktorskich. Uważam, że jest utalentowana i chętnie oczekuję jej nowych wcieleń. Podsumowując jej niebanalna uroda i talent czynią z niej wyjątkową i niepowtarzalną kobietę i aktorkę. Dlaczego tak uważam? Bo jest osobą obok której nie mógłbym przejść obojętnie...:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones