Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Dwie nominacje, za rolę pierwszoplanową w "Historii małżeńskiej" i rolę drugoplanową w "Jojo Rabbit". Ciekawe, czy Akademia ja w końcu doceni.

SophieBarber

Bardzo cieszą nominacje dla Scarlett, ale niestety szanse są bardzo małe na wygraną. Za pierwszy plan wygra Renee , za drugi Dern. Szkoda bardzo.

Blair

Własnie mam podobne przeczucia co do wygranych w tych kategoriach, choć trochę szkoda Scarlett, bo to był dla niej dobry filmowo rok.

Blair

Jojo Rabbit jeszcze nie widziałam, za to po seansach Historii małżeńskiej i Judy będę kibicowała Scarlett. Uważam, że Renee świetnie zagrała Judy, ale to, co zrobiła Scarlett to jest majstersztyk. W każdym spojrzeniu, w każdym dialogu ta postać była wiarygodna i wspaniała. Może przynajmniej będzie stanowiła konkurencję dla Laury, bo moim zdaniem ta w Historii zagrała ''klasyczną Renatę'' i nie wiem, czy to była rola oscarowa. A może namiesza Kathy Bates?

SophieBarber

Co przewidzialem juz w sierpniu :)

SophieBarber

Ciężko powiedzieć czy doceni. W każdym bądź razie szanse ma i będę jej kibicować :)

Laki_Lou

@Laki_Lou Mojego Oskara Scarlett dostała już w 2004 roku za "Między słowami" ;-)

Kubolski

Jestem pewny, że za ten film dostała nie jednego Oscara ;)

SophieBarber

To chyba jej pierwsze nominacje, o ile się nie mylę? W każdym razie, jest się z czego cieszyć. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones