Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Nie rozumiem rozplywu nad ta aktorka zanim cokolwiek powiecie przeanalizujcie jej filmy to jest aktorka jednej miny jej mimika twarzy ( co jest chyba najwazniejsze dla aktora ) ogranicza sie do jednej miny zauwazcie w kazdym filmie mmmm ale jestem wkur .. na :) czy to x meni czy wyspa caly czas ten sam wyraz twarzy
Zeby nie bylo ma cos w sobie jest ladna ma cos w sobie jako kobieta dal bym jej 7 na 10 :) ale jako aktorka 3 na 10

andrzej219

nie oceniaj jej po sensacjach marvela czy wyspie a wysil mózgownice obejrzyj lost in translation, the man who wasn't there czy filmy allena i sądze ze zmienisz zdanie .pozdr

bennyblanco

Dlaczego miałby nie oceniać jej po filmach, w których grała? W filmach fantasy tak samo trzeba wykazać się aktorsko, może nawet bardziej, bo postaci są często bardziej przerysowane. Po prostu drewno z niej i tyle. Jeśli kiedyś umiała grać, to z każdym kolejnym filmem jest jeszcze gorzej.

Rafezz

oczywiscie ze wszystkie filmy sie liczą , ale z tego co wiem (marvelów moze widziałem ze 2) to w avengersach nie specjalnie jest co zagrac wszystkie postacie sa spłycone przez nadmiar gwiazd...
co do jej gry jesli umiała grac kiedyś ,to teraz też umie ,tego sie nie zapomina.pozdr

andrzej219


https://www.youtube.com/watch?v=r0137Rlf7c4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones