Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 382 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Najlepiej wypadla rzecz jasna w filmach Woody Allena (Scoop) i Dziewczynie z perla.
W adaptacjach komiksow jakos mnie jednak nie porywa.

"Nie jest zbyt ładna (...)" - czekamy na zdziwienia i lincz :)

użytkownik usunięty
Wookie_LG

Ale ze co? To juz nie mozna byc szczerym? :)
No, sorry, ale obiektywnie pod wzgledem urody ona jest przecietna - bez makijazu i retuszu.

Bez makijażu i retuszu, to większość z Was jest przeciętna lub gorzej. :)

użytkownik usunięty
p3tr0s

Akurat ja bez tzw. tapety wygladam tak samo dobrze, wiec nie mierz wszystkich swoja miara :)

Chyba nie czujesz różnicy między "większość" a "wszystkie". :)

Ale nie lepiej od Johansson

użytkownik usunięty
Heraklit_z_Efezu

Polemozowalabym... Nie znasz mnie, to nie wiesz :)

Chyba nie ty powinnas to oceniac.

użytkownik usunięty

To wyślij proszę swoją fotografię bym mógł ocenić i ewentualnie samemu polemizować lub nie. Nie po raz pierwszy czytam Twojego posta oceniajacego fizyczność innych ludzi wobec czego chciabym wypelnić istotne luki w wiedzy. Jeśli będziesz tak uprzejma będę mógł myśleć na przykład w taki sposób: "osoba, która twierdzi, że Dorocińki wygląda tak, że w USA pracowałby najwyżej jako kelner, a Johansson uznaje za pospolitą wygląda tak".

Mam kolegę, któremu pomimo prawie trzydziestu lat wciąż rodzice kupują ubranie i trzeba powiedzieć, że poza licznymi zaletami cechuje go również kompletnie pozbawiony stylu ubiór, niemniej nie przeszkadza mu to oceniać sposobu ubierania się innych ludzi.

Ja tu widzę masę zawiści.
Albo skoro wyglądasz z tapetą jak i bez, to nie umiesz z niej korzystać.

W Her jest przecudna, chociaż ani razu nie pojawia się na ekranie. Niby za nią nigdy nie przepadałam, ale po tym filmie ją pokochałam. :)

Dobra aktorka i dość sympatyczna, a co do urody to jest niezła, ale nie światowa czołówka. Zależy od gustu.

Tak z czystej ciekawości, które z aktorek jej generacji uważasz za równie piękne jak zdolne?
Nie sądzę, żeby Scarlett można było odmówić urody, jest ładna i zmysłowa choć nazwanie jej zniewalająco piękną byłoby przesadą.

użytkownik usunięty
madz20

Np. Emily Blunt, Rebecca Hall, Natalie Dormer.
Scarlett ma dla mnie zwyczajnie pospolita urode - niczym sie nie wyroznia, krotko mowiac.

Twoja odpowiedź dowodzi jak różnie ludzie rozumieją piękno...
Dormer nie ma w sobie grama kobiecości, zmysłowości, frywolności, czy uroku... Bardziej przypomina zwierzątko lub stworka niż ucieleśnienie piękna.
Rebecca jest piękna i bardzo zdolna, a Blunt jest właśnie definicją pospolitości - bezbarwna dziewczyna z sąsiedztwa.

użytkownik usunięty
madz20

No widzisz, tyle ludzi ile gustow :)
Ja bynajmniej nie chcialam nikogo urazic, ale Scarlett nigdy mnie jakos nie zachwycala pod wzgledem urody.
Ale rozumiem, ze komus moze sie ona podobac.
Pozdrawiam :)

Scarlet jest ładna pod jednym warunkiem, musiała by chodzić z workiem na twarzy ( te wredne rozdmuchane silikonowe wary), niestety bardziej przypomina świnkę Pigi niż superpiękność.

moim zdaniem jest bardzo ładna ,ale jest jeszcze lepszą aktorką

użytkownik usunięty
Mela2001

Akurat z tym sie zgodze :)

Pomijając jej urodę, na początku oceniłam ją na 9, ale po kolejnych filmach, w których grała obniżałam jej ocenę. Obecnie ma u mnie 7 chociaż twierdzę, że zasługuje na solidne 6,5. Pasuje do roli Czarnej Wdowy i moim zdaniem wypada w niej świetnie, ale chyba tylko dlatego że nie pokazuje tam emocji. Na tle lepszych aktorek wypada słabo, co widać w filmie "Kochanice króla", przy Natalie Portman wypada blado, żeby nie powiedzieć tragicznie... Również w "Prestiżu" nie zachwyciła, ale tam jakoś się broniła. Nie jest złą aktorką, ale po prostu nie pasuje do niektórych filmów, szczególnie kostiumowych.

olaaa_

ale i tak na tle współczesnych (młodych ?) aktorek wypada całkiem nieźle ... a Natalie Portman też się "zbezcześciła" Thorem ;)

maximus_

to trochę przykre, ale masz rację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones