Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Witajcie!

Piszę tutaj ponieważ zapewne są tutaj zarówno fani jak i antyfani Scarlett Johansson więc chciałbym poznać wasze opinie na temat kilku spraw. Więc będę pisał po kolei i po kolei mi odpiszcie:

1. Czy uważacie, że Scarlett jest najpiękniejszą obecną aktorką czy są piękniejsze? Jeśli tak to jakie?
2. Czy uważacie, że Scarlett doczeka się Oskara?
3. W którym filmie Scarlett najbardziej wam się podobała?
4. W którym filmie Scarlett wam się najmniej podobała?
5. Czy jest jakiś element w Scarlett, który was wkurza lub fascynuje? Jakie to elementy?

I na końcu pytanie bonusowe: kogo wybralibyście pod względem całokształtu? Scarlett Johansson? Jennifer Lawrence? A może Charlize Theron? Chodzi mi o aktorstwo, urodę, o wszystko :)

Zapraszam do dyskusji i jestem ciekawy waszych opinii :)

Pozdrawiam kinomaniacy :)

użytkownik usunięty

1) Według mnie Scarlett jest jedną z najpiękniejszych aktorek , przy tym jedną z najbardziej utalentowanych .Niestety ta krótka fryzura jej nie służy i odbiera to sporo jej urody . Najpiękniejsza według mnie była w latach 2004-2012. Teraz też jest bardzo ładna . Ale według mnie ładniejsze aktorki od niej to Elisha Cuthbert , Jessica Alba , Amber Heard , Rachel MacAdams , Sienna Miller , Dianna Agron i Charlize Theron .
2)Niestety chociaż bardzo lubię Scarlett nie sądzę żeby dostała Oskara. Ostatnio stawia raczej na mało ambitne filmy , głównie akcji . Filmy dużo zarabiają i są popuralne , ale nie widzę ostatnio żadnego projektu wartego tej nagrody. Może za kilka lat .
3)Scarlett najbardziej podobała mi się w filmach Woodego Allena , Prestiżu i Między słowami . I jako Czarna Wdowa w filmach Marvela . Najbardziej stawiam jednak na Wszystko gra , wspaniała rola.
4)Najmniej wizualnie Scarlett podobała mi się w Dziewczynie z perłą , jeśli chodzi o urodę . Ale ogólnie film i jej gra w nim były świetne . Najmniej podobała mi się jej rola w filmie Lucy.
5)Nie zastanawiałam się nad tym . Chyba nie .
6) Z urody Charlize . Ale ogólnie przez sympatię wybrałabym Scarlett.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones