Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 159 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson
Lukininho

https://www.youtube.com/watch?v=r0137Rlf7c4

Lukininho

Zawsze jak widzę jej twarz kojarz mi się z jednym świnka Pigi. Zrozumiał bym Charlize Theron ale ona ?

N3rgal

Uroczo. Jak zwykle w 'polaczewie" główny i najdłuższy wątek to cudzy wygląd. I tak każdy z was się pomarszczy , zgarbi i nie będzie mógł sam się podetrzeć wiec skupcie się na czymś twórczym.

Agix6_xo

Jak to? Pupy nie wytrzeć sobie? Fuj,fuj.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lukininho

Podpisuję się pod tym oburącz. Istny ideał <3

Laki_Lou

11/10 ;) <3

Kubolski

100/10 raczej ;)

Lukininho

Ale trzeba być desperatem. Współczuję.

Lukininho

Minęło 9 lat. Oglądałem Historię małżeńską.
Niestety, Scarlett już aż tak pięknie nie wygląda...

Lukininho

nie ideał

marcin_lendzion

A według mnie ideał jak się patrzy ;) No ale wiadomo nie dla każdego będzie.

Laki_Lou

No właśnie, obiektywnych ideałów nie ma, są tylko te subiektywne.

Lukininho

Soczysta pupa...i doskonały uśmiech :)
Dla Mnie wystarczy.

koolson

Zgadzam się, fenomenalna pupa i całkiem niezłe nogi. ;-)

Lukininho

Ma przeciętny typ urody, miliony takich na ulicach. Nie rozumiem skąd te ochy i achy nad jej urodą.

Radiw84

Cóż, ja tego typu kobiet na ulicy nie spotykam. Ona ma właśnie taki typ urody, który wywołuje spore kontrowersje (patrząc na komentarze). Ja też widziałam ładniejsze kobiety, ale taka uroda, jaką ona ma nie jest często spotykana (przynajmniej z mojej obserwacji, bo nie wiem, jak inni to widzą)

Joker_Dzokej

W takim razie niewiele jeszcze widziałaś :P

Radiw84

Może :D Ale pomyślmy o tym, że gdyby każdemu podobało się to samo, to świat byłby nudny :)
Pozdrawiam

Joker_Dzokej

Już abstrahując od tego co się komu podoba, to aktorki typu Johansson, Lawrence, to w większości kamuflaż w postaci grubej warstwy kosmetyków obrobionej w photoshopie, na końcu wrzuconej na instagram.

Lukininho

jak MEGAN FOX.
Obie są seksualnie radioaktywne!

To po prostu inne przyprawy, inne smaki. Megan jest pikantna jak papryka i działa od razu, Scarlett - stopniowo jak przezroczysta zimna wódka, która wpierw łaskocze, a potem uderza jak pocisk samonamierzający.

I zaiste, obie seksapil mają wypisany na twarzy!

A Twarz jest najważniejsza.

Stąd celne, acz wulgarne określenie: "fajna dupa z twarzy", czy bardziej subtelne: "w oczach tkwi siła duszy"; związki frazeologiczne: "patrzeć na kogoś wilkiem", "źle jej/jemu z oczu patrzy", czy brytyjskie "stupid faces".

Angielka Naomi Campbell zapytana swego czasu, co dyskwalifikuje dziewczyny już na wejściu w jej agencji modelek, odpowiedziała bez wahania - „głupie twarze”.
Figura, sylwetka, to pewien standard poniżej którego dziewczyna zejść, nie może jeśli chce być zawodową modelką, ale głupia twarz, puste spojrzenie, matowe oczy, za którymi nie kryje się nic - to jest najgorsze.

Oczywiście jest też powiedzenie "nie oceniaj po okładce" i ono też jest prawdziwe.
Ale jeśli twarze coś ukrywają, to już prędzej inteligencję. Głupota jest naoczna.

Z drugiej strony na tzw. tajemnicę też nie wolno się nabierać, bo kończy się to refleksją: "Zakochałem się w tobie, bo myślałem, że jesteś tajemnicza, a ty miałaś depresję, jak twoja matka":-)

Prawdziwe pole minowe!

https://www.youtube.com/watch?v=r0137Rlf7c4

użytkownik usunięty
AutorAutor

Megan już niestety siebie nie przypomina przez botoks a ma dopiero 34 lata.. ale Scarlett choć nigdy nie była klasyczną pięknością ale za to dokładnie tak jak napisałeś posiada seksapil i jest dodatkowo bardzo dobrą aktorką

Jaki botoks?
Oglądałem ostatnio "Hordę", nie ma po nim śladu.

użytkownik usunięty
AutorAutor

Może tu nie było widać ale na zdjęciach z różnych gal jest bardzo widoczny i zmienił jej rysy twarzy ale kiedyś była naprawdę bardzo ładna     

Lukininho

Z twarzy ładna ale niska i figurą też nie powala.

Sir_Psychosexxy

https://www.youtube.com/watch?v=G-h1Fusit3k
To się nazywa naturalność. Obecnie kobiety zwłaszcza te z środowiska filmowego, za mocno czerpią wzorce z instagrama, przez co brakuje im prawdziwej szczerej naturalności, więcej w tym photoshopa niż człowieka.

Lukininho

W jakim sensie? Że świetnie gotuje, czy jak? X;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones