Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 349 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

A w Między słowami nie dość że niesamowicie grala, to dokładnie trafiła z wyglądem i charakterem w mój typ dziewczyny

gringo89

Teraz wykorzystuje swoje minuty sławy. To an pewno - patrząc na przyszłe filmy. Na pewno będa kasowe, ale czy zapisza się czymś więcej w pamięci. Nie sądze aby rola w 'M:i 3' wiele wniosła do jej kariery...

użytkownik usunięty
The_Perfect_Drug

tez tak sadsze ze MI3 to pewnie bedzie chlam, tyle ze ona jest mloda aktrorka. A mlodej bedzie trudniej duzo osiagnac poniewaz filmy najlepsze sa z ludzmi w wieku kolo 30 40 lat, a ona ma z 20. A grajac w Miedzy Slowami moim zdaniem zrobila sobie przepustke na przyszlosc, ale zobaczymy jak bedzie

Angelina Jolie także w pierwszych latach kariery parła do przodu.... i teraz z roli na rolę wypada słabiej. Przede wszystkim według mnie Scarlett powinan kierowac się rozsądnym doborem rół. Jasne, że fajnie póki moze wykorzystać chwilę sławy i nachłapać się gotówki. Jednak jakiś kompromis mógłby być:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones