Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Najwięcej niepochlebnych opinii na temat wyglądu Scarlett pochodzi od kobiet. Nie rozumiem tego. Czy to jakaś zazdrość? Dlaczego kobiety lubują się w ocenianiu wyglądu innych kobiet? To tak jakby faceci oceniali, czy jakiś aktor jest przystojny. Tak jak faceci oceniają grę aktorską facetów, tak samo panie powinny oceniać grę aktorską kobiet. Ocena wyglądu jest silnie związana z naszą seksualnością, a więc czy oceniając aktorów, osoby tej samej płci, nie uważacie, że jest z Wami coś nie halo? :)
Nie mam zamiaru tutaj nikogo obrażać, ale po prostu mnie to intryguje.
A moim zdaniem Scarlett to piękna i dobra aktorka, ale to pewnie kwestia gustu.

użytkownik usunięty
kfcboy

ja uważam, że Scarlett jest bardzo atrakcyjną i nie jestem lesbijką ( a nawet jeśli bym i była, to nie uważam, że byłoby ze mną coś nie halo -,- )
wiele osób od razu zarzuca, że kobiety jej zazdroszczą, a każdy ma prawo przecież wyrazić swoje zdanie. ja uważam, że np. taka Cameron Diaz nie jest za ciekawa, ale to tylko moje zdanie, więc dla innych może być to równie dobrze największa piękność Hollywood.
ocenianie czy też fascynacja osobą tej samej płci jest dla mnie czymś normalny, i wcale nie dziwię się, że kobiety oceniają wygląd Scarlett.

użytkownik usunięty
kfcboy

Zgadzam się z tobą,a jej wygląd krytykują puste dziewuchy ,bo nic innego nie potrafią,oprócz wyszukiwania potencjalnej brzydoty u innych dziewczyn,zwłaszcza sławnych i uznawanych za piękne :p To ich sposób na kompleksy,taka jest prawda,a te co zaprzeczają takim stwierdzeniom ,to w 100%robią to z kompleksów Znam takie w realu,wiec wiem co mówię Wygląd innych dziewczyn krytykują pustaki z obsesją na punkcie własnego wyglądu

Mi się tam Scarlett podoba, mimo iż nie widzę w niej jakichś super talentów aktorskich :) Miło się ją ogląda :)

A ja myślałam ze ty tylko tak do Mariyn

kfcboy

Czemu kobiety nie powinny oceniac wyglądu innych kobiet? Ocenianie czyjegoś wyglądu nie jest wynikiem tylko pociągu seksualnego. Ocenia się np. figurę, ubiór, fryzurę pod kątem czy któraś ma ładniejszą niż nasza (oby nie! :) ), czy same byśmy chciały taką miec itd. Wydaje mi się, że surowiej oceniają kobiety właśnie inne kobiety, mam wrażenie, że mężczyznom jakoś mniej do szczęścia potrzeba ;)
Co do Scarlett, osobiście uważam ją za piękną kobietę, ale marną i mdłą aktorkę.

Spitfeuer

Czytając jakiekolwiek forum internetowe mam raczej wrażenie że to mężczyźni oceniają kobiety jedynie ( czy przede wszystkim) poprzez pryzmat ich fizycznej atrakcyjności, nie zwracając zupełnie uwagi na inne walory ;) Co zabawne w ten sam sposób ocenia się kobiety- aktorki, wokalistki, polityków. Fora młodych aktorek są pełne zachwytów nad ich urodą (co raczej nie jest oceną gry aktorskiej) wypisywanych przez chłopców ( chyba że imiona męskie są stosowane przez dziewczęta dla niepoznaki), ale to pewnie nie świadczy o pustce i powierzchowności, o nie.

Mi_mbla

Otóż to.

Mi_mbla

hehe dobrze powiedziane, faceci to idioci

użytkownik usunięty
kfcboy

Właśnie, kwestia gustu. Johanson ma dyskusyjny typ urody. To nie jest klasyczna piękność. Wg mnie ma brzydką twarz, a aktorką jest dobrą- co najwyżej dobrą- nic więcej o jej grze nie można powiedzieć.

dokladnie, wg mnie jest brzydka i nie musi sie nikomu moja opinia podobac..

bojan89

I tak trzymaj każdy ma swoje gusta.A tak na marginesie nie dał bym jej nawet drugoplanowej roli totalne beztalencie.

użytkownik usunięty
GhostDeath

jesteś mężczyzną?

A czy to ważne?Uzasadnij swoje pytanie

użytkownik usunięty
GhostDeath

Przeczytaj post założyciela, to będziesz wiedział/a.

jest takowym, z pewnoscia powinienes to sam stwierdzi po slowach 'nie dał bym"

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

tak mowic mozesz do swoich znajomych jesli ci pozwola..

użytkownik usunięty
bojan89

odpłaciłam pięknym za nadobne

Dlaczego od razu się unosisz?Jedna literka a jaka różnica :-)

użytkownik usunięty
GhostDeath

unoszę? On zaczął. Zadałam pytanie, dla niego odpowiedź jest oczywista, bo jest mniej rozważny, więc musi od razu z kogoś żartować. To jego wypowiedź powinna być zablokowana. Ale niech inni widzą, jaki jest dziecinny. Odpowiedź godna gówniarza z podstawówki.

Postów nie piszę się dla innych:) To tak nawiązując do twojej odpowiedzi.

kfcboy

Haha, no ładnie mam rozumieć ,że jeżeli kobieta ocenia wygląd drugiej kobiety jest lesbijką ? Cóż za prostackie myślenie. Ja uważam,że Johansson jest piękna i lubię również jej grę aktorską, np w "Miedzy Słowami" pokazała klasę. Wracając do jej typu urody,faktycznie nie jest klasyczny,ale w tym cały urok, ma piękne usta i rysy twarzy, po za tym jej figura,która jest lekko zaokrąglona dodaje jej seksapilu i tak, mówi do dziewczyna,którą interesują wyłącznie mężczyźni. Można? Można.

kfcboy

A jezeli kobieta jest biseksualna to chyba ma prawo oceniac jak kto sie jej podoba? z reszta nie musi być lesbą ani bi kazdy ma prawo do wyrażania swojej opinii kto ci broni oceniac mężczyzn. Dla mnie ten temat jest smieszny i absurdalny

użytkownik usunięty
kfcboy

Faceci nie oceniają wyglądu innych facetów,za to oceniają bardzo często wygląd kobiet.I dlatego przez was kobiety sa takie puste,bo wy patrzycie na wygląd

kfcboy

Kobiety jak najbardziej moga oceniac i krytykowac urode innych kobiet, byleby ich krytyka byla asertywna i wtedy nie widze w tym nic zlego. A jesli chodzi o sama Scarlett, osobiscie uwazam ze jest sliczna,lecz jej gra aktorska nie jest fenomenalna ;)

kfcboy

wiemy jedno, drogi panie - mamy do czynienia z homofobem.
co więcej - każdy z nas, jakiejkolwiek by nie był płci - ma prawo do własnych osądów i głośnego wyrażania opinii, czy zdania na każdy z tematów. obowiązuje nas wolność słowa, prawda?
więc i ja, korzystając z jej przywilejów, obnosząc się ze swoją seksualnością oznajmiam, iż - moim, skromnym zdaniem - scarlett johansson jest przepiękna, choć jej główne zdjęcie nieco zaprzecza mojemu poglądowi.
+ do tej pory nie mogę się pogodzić z faktem, że to nie ona odegrała rolę marilyn monroe w najnowszej produkcji simona curtisa.

micronesia

dokładnie micronesia! Też byłam pełna zdziwienia, Scarlett idealnie pasowałaby do roli

karolajnaa_77

coś w tym jest, prawda?
co prawda - musiałaby z pewnością nieco przytyć, w końcu marilyn charakteryzowała się niezaprzeczalnie - pociągającymi, aczkolwiek nadal - krągłościami.
ale właśnie taka była moja reakcja, kiedy natknęłam się na reklamę filmu - 'czemu nie ma tu scarlett?'.

micronesia

Scarlett o wiele bardziej pasowałaby do roli M.Monroe niż Michelle Williams.

mrs robinson

Gdyby Scarlett grała Marilyn Monroe jestem przekonany o tym, że większość facetów nie utrzymałoby popcornu w rękach ;-)

jamesdawid

hehe, możliwe:D

micronesia

no czy ja wiem czy musiałaby przytyć... Michelle jest chuda jak patyk, a biust musieli jej wypychać, żeby "coś" wystawało, zapewne graficy też mieli sporo pracy.

kfcboy

ja jestem kobietą i uwielbiam Scarlett. Jest dobrą aktorką i ma super głos, znajdźcie sobie jej piosenki na yt np. relator. No i jest piękna, co nie podlega chyba dyskusji ;]

apukm

Scarlett jest piękna :)

kfcboy

A to co przepraszam bardzo,kobieta już nie może powiedzieć niczego negatywnego o drugiej kobiecie, bo zaraz ktoś napisze, że jest zakompleksiona albo zazdrosna ???? żarty jakieś to już faceci mogą mieć gust a kobiety nie ? - hipokryzja.
Równie dobrze mogłabym napisać, że faceci nie oceniają aktorstwa u aktorek tylko sam wygląd, ponieważ nie od dzisiaj wiadomo, że faceci to wzrokowcy...irytuje mnie pisanie takich bzdur, bo kobiecie nie wszyscy MĘŻCZYŹNI się podobają i tak samo nie wszystkie KOBIETY, myślę, że u płci męskiej jest tak samo, więc pisanie takich postów jest bezsensowne, bo każdy ma swój gust...
Ja jak widzę takie posty jak ten to aż się we mnie gotuje, ponieważ jak dla mnie Scarlett nie jest ładna, piszę to szczerzę ! dla mnie ona ma urodę wiejską, jednym słowem nie podoba mi się, już nie mówiąc jak słabo pod względem wyglądu wypadła w filmie "Kochanice króla" przy pięknej Natalie Portman. Nie wiem dlaczego każdy z Filmwebowiczów chce tak bardzo ingerować w gusta innych... każdemu podoba się co innego ! i każdy powinien to uszanować ! a nie pisać jakieś pierdoły typu " jak tobie się nie podoba to musisz być zakompleksiona" itp itd bo niestety, ale NIGDY NIE BĘDZIE TAK, ŻE KAŻDEMU BĘDZIE SIĘ PODOBAĆ TO SAMO !

Robaczek_12

"Nie wiem dlaczego każdy z Filmwebowiczów chce tak bardzo ingerować w gusta innych..."
Gdyby nie to droga Pani to jakakolwiek dyskusja na forum fillmwebu nie miałaby sensu. A tak przynajmniej jest tu ciekawiej :P

kfcboy

Okej, DYSKUSJE ! a nie dawanie opinii obrażające kogoś i przez to wiadomo jakie dyskusje powstają, zresztą co innego jest dyskusja a co innego ingerowanie w gusta innych osób, znaczna różnica drogi Panie ; ).

Robaczek_12

Jak już napisałem na samym początku uroda i jej "talent" (jakkolwiek to nazywając) to kwestia gustu, także nikomu niczego nie narzucam ;)
Wyraziłem swoje zdanie na temat komentowania urody aktorek przez kobiety, ale o tym już było. Nie wydaje mi się, żebym kogoś obrażał (przynajmniej nie celowo), bo jak ktoś jest homo- to ma inne preferencje i tego dalej już drążyć nie będę.

kfcboy

Tak, ale jak dla mnie zakładanie takich postów jest bezsensu a jeszcze bardziej bezsensu jest pisanie, że negatywna opinia o Scarlett pochodzi od zazdrosnych dziewczyn, bo przecież sam piszesz, że co kto lubi, więc nie wiem o co chodzi...

kfcboy

Czy ona taką dobrą aktorką jest... Cóż, umówmy się, że z kilkunastoletnim doświadczeniem, taką ilością filmów, powinna grać o wiele lepiej. Jak dotąd grywa sobie przeciętne rólki, zwykle pustych i naiwnych dziewczynek - nic więc konkretniejszego o niej, jako aktorce, powiedzieć nie można.

kfcboy

Jest przecudowna, uwielbiam jej twarz, śliczna kobieta. I kocham ją u Woody'ego Allena, dobrze im się współpracuje, "Scoop" rozłożył mnie na łopatki ;)

użytkownik usunięty
kfcboy

To pewnie wynika ze stereotypów i uprzedzeń. Kobiety mają w tej kwestii łatwiej, a w każdym razie na więcej sobie mogą pozwolić, bo o kobiecie mówiącej, że inna kobieta jest ładna lub też nie nikt od razu nie powie, że jest coś z nią nie tak. Wszyscy są przyzwyczajeni, że kobiety oceniają zarówno urodę mężczyzn jak i innych pań. Natomiast jeśli mężczyzna zacznie pisać o wyglądzie innego, to zaraz znajdą się tacy, którzy nazwą go ciotą lub jeszcze gorzej. Może dlatego rzadko widać, by oceniali innych panów. Któż by się chciał narażać? Ale coś tam sobie pewnie myślicie o osobnikach tej samej płci, tylko po prostu żaden się z tym nie afiszuje. Tak myślę przynajmniej. Mogę być w błędzie.
Osobiście uwielbiam urodę Scarlett. Jest piękna.
Pozdrawiam!

Dzięki. Chyba pierwsza odpowiedź, która jakoś sensownie uzasadnia dlaczego tak jest :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones