Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson
filmowelove

nie wiem czemu ją uważasz za sztuczną :( zazdrość przemawia przez ciebie :)

wort801

bo każdy, kto się wypowie na czyiś temat negatywnie, zazdrości.
logika ludzkości.

filmowelove

chyba zlę zrozumiałaś moją wypowiedz :) ........ ok masz prawo to swojej oceny

wort801

a tak generalnie, ten komentarz napisałam prawie 2 lata temu. nie wiem czy widzisz, ale wystawiłam jej 9.

filmowelove

a to sorry nie patrzyłem na ocenę :)

wort801

Nie tyle co sztuczna, ale straciła w moich oczach po zrobieniu i wstawieniu do sieci swoje nagie zdjęcia...

Robaczek_12

o tym nie wiedziałem .......

wort801

Jakoś nigdy za nią nie przepadałam, ale tego się po niej nie spodziewałam..

Robaczek_12

tą wiadomością mnie zdziwiłaś

wort801

Sama też dopiero wczoraj się dowiedziałam.

Robaczek_12

ok dzięki za info

wort801

spoczko. :)

Robaczek_12

Sama nie wstawiła

Sparow5

I Ty w to wierzysz? :)

Robaczek_12

A po co? Uznana w światku filmowym w miarę jest, popularna też, angaż w filmach ma, a że to są produkcje wysokobudżetowe to raczej na biedę nie narzeka. Nie musi za wszelką cenę zwracać na siebie uwagi. Zresztą na razie nie pokazała w pełni swoich wdzięków na ekranie, a szkoda bo ma co pokazać.

Sparow5

A po co inne wrzucają - tak naprawdę niewiadomo, ale fakt może rzeczywiście sama nie wrzuciła, bo taką pupą niema się co chwalić..

Robaczek_12

Po pierwsze: o tych nagich fotkach to już kilka lat temu było głośno. Kto ich nie widział, a uważa się za jej fana musiał te ostanie lata spędzić pod ziemią bez dostępu do internetu. Po drugie: ma się czym chwalić. O takiej pupie wiele kobiet może tylko pomarzyć. Nie wiem czy sama wrzuciła te fotki, czy zrobił to ktoś inny, ale jestem bardziej pewny drugiej opcji.

McGyverPL

Widać, żeś nie jest kobietą tylko facetem który niczym nie wybrzydzi :D No sorry, ale akurat pupą to ona niema co się chwalić, mogłaby trochę popracować żeby jej tak nie zwisała, w filmie jest oczywiście super sexi, ale nie od dziś wiadomo jaką magią włada kino.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GeraltRiv

Haha :D
Nie, po prostu pisze co widzę, zwisy ma i tyle, powinna porobić kilka przysiadów żeby jej się pupa podniosła.

Robaczek_12

Pokaż swoją chętnie ocenie.

GeraltRiv

Sorry, ale ja za bardzo się szanuję żeby wysyłać jakimś obcym zgredom swoje zdjęcia.

Robaczek_12

To po kiego pieprzysz pierdoły , że ma brzydka pupę?
Ty na pewno jesteś idealna i nie możesz opędzić się od adoratorów.
Zresztą to i tak miał być żart.

GeraltRiv

Nie tyle co brzydką, ale mogłaby nad nią trochę popracować...
To nie jest o mnie forum, więc....a ona jest osobą publiczną, więc mogę wyrazić o niej zdanie.
Fajny mi żart...

Robaczek_12

Ważne, że gdzie indziej prezentuję się lepiej a pupa to dla mnie sprawa drugorzędna.
Piszesz, że ma brzydką a pewnie sama nie masz lepszej. Mało to teraz zazdrośnic?
Takie mam poczucie humoru, nic na to nie poradzę.

GeraltRiv

Ale jak byś nie zauważył został poruszony temat jej pupy a nie czegoś co sie ocenia na pierwszym miejscu, chcesz gadać o czymś innym to idz na inny temat.
Jak bym miała gorszą to bym nie pisała, że ma brzydką a ty idziesz myśleniem podstawowego faceta, to przepraszam bardzo kobiecie u innej kobiety musi się wszystko podobać bo inaczej to oznacza zazdrość? śmiech na sali! wy faceci sami oceniacie kobiety: ta brzydka, ta ładna a nam to co nie wolno? hipokryta!

Robaczek_12

I co z tego.
Przyczepilas sie tej pupe jak jakis rzep i dlatego odpisalem ze niedla wszystkich jest ona najwazniejsza.
Zreszta Scarlett jest idealna i brzmi to troche jak szukanie dziury w calym lub w najgorszym przypadku desperackie szukanie wad w ideale.
Nie powiesz mi chyba ze w dobie wszechobecnego internetu malo jest panienek ktore rzucaja miesem w znane aktorki by podniesc jakos swoja niska wartosc i samoocene.
I tak zazdrosc moim zdaniem najczesciej przemawia przez kobiety ktore krytykuja inna kobiete, bo jak to inaczej wytlumaczyc skoro ocenia sie tu aktorstwo i wyglad.
Ja np. nie pisze, ze nie podobaja mi sie wasy Deepa, bo na pierwszym miejscu stawiam jego aktorstwo.
Nie generalizuj. Ja akurat oceniam w nastepujacy sposob:
1. Inteligencja
2. Charakter
3. Wyglad

Ale oczywiscie bez przesady, Grodzkiej do lozka bym nie wzial.

GeraltRiv

Nie jak rzep, tylko napisałam jeden post na który cały czas ktoś odpowiada to nie da się nie pisać...
Może dla ciebie jest, ale ja jako kobieta( a jak wiadomo kobiety bardziej zwracają uwagę na pewne rzeczy u drugiej kobiety niż faceci..) mogę powiedzieć co mi się nie podoba, albo co mi się podoba i tu nie chodzi o zazdrość,, dla mnie Scarlet nie jest ładna, ale np jest Cruz, Hayek,Diaz i jeszcze wiele aktorek są dla mnie piękne, kobieta też ma swój gust, nawet jeśli chodzi o typ urody u drugiej kobiety a że ty sądzisz, że to zazdrość....to chyba zbyt duzo amerykańskich komedii się naoglądałeś i myślisz po prostu stereotypowo, brzydka wrzuca na ładną a ładna czuje się brzydka - gówno prawda.
Jak inaczej wytłumaczyć? np tak, że faceci na fw też lubia się negatywnie wypowiadać o aktorkach( oczywiście o ich urodzie) wypowiadają się negatywnie jak i pozytywnie to dlaczego kobiety by miał negatywnie się wypowiadać? bo co jakiś kretyn zaraz napisze "zazdrość"? no sorry....

No widac jesteś tym nielicznym który patrzy w ten sposób, ciekawe czy tylko w praktyce się to sprawdza, bo tak to każdy umie napisać, hehe.

Robaczek_12

kobiety by miały negatywnie się nie wypowiadać*

Robaczek_12

Kobiety nie powinny się wypowiadac o innych kobietach, bo nie maja o tym pojecia, no chyba,ze sa lesbijkami wtedy ich oceny moga byc w jakims stopniu miarodajne.
Podobnie faceci nie powinni oceniac urody innych facetow.
Z Diaz strzelilas sobie w tym momencie samoboja. Twarz tej kobiety to w 98% botoks a i bez tego jest strasznie brzydka a jej twarz jest tak rozciagnieta ze przypomina latawiec.
Nie mysle stereotypowo tylko mowie jak jest a, ze jest jak jest to nie moja wina.
Nie wiem gdzie sie wychowalas ale mnie w domu nauczyli dobrych manier. Przemysl to zanim kogos nieopatrznie nazwiesz kretynem, zwlaszcza, ze tej osoby nie znasz i nie wiesz nic o jej poziomie inteligencji.

Nie chcesz to nie wierz.
I tak ci tego nie udowodnie.
Dla mnie pierwszorzedna jest inteligencja, bo oprocz codziennych spraw lubie porozmawiac sobie o wazniejszych rzeczach ( nie wchodzac w szczegoly ) z ktorymi przecietny pustak ( w tym kontekscie pusta lalunia ) sobie nie poradzi.

GeraltRiv

Mają i to wieksze niż ci się wydaje, tylko mu wiemy jak powinna się umalować uczesać ubrać, potrafimy dobrać diety by wyglądała zdrowo,ładnie.
Diaz ma botoks hahahahaha, cżłowieku ona jako jedyna hollywodzka gwiazda nie miała żadnej operacji ani botoxów, dowód? straszne zmarszczki na całej twarzy, ona od zawsze miała problemy skórne na twarzy..
Nie, ty nie siedzisz w głowie każdej kobiety i nie wiesz jak jest! i nie pisz pierdół typu zazdrość bo tylko to wkur**wia!
Właśnie widac twoje maniery, na dzień dobry: "Sraka cię z zazdrości boli?" haha, wow, ale maniery!

I dokłądnie to samo do ciebie: nie chcesz to nie wierz
I tak ci tego nie udowodnie, tylko ty nie zakładaj od razu, że ktoś tu komuś zazdrości...

GeraltRiv

"Dla mnie pierwszorzedna jest inteligencja, bo oprocz codziennych spraw lubie porozmawiac sobie o wazniejszych rzeczach ( nie wchodzac w szczegoly ) z ktorymi przecietny pustak ( w tym kontekscie pusta lalunia ) sobie nie poradzi."
A czy uważasz, że kobiety, które przywiązują dużą wagę do wyglądu, mniejszą wagę przywiązują do intelektu i przez to są bardziej puste?

użytkownik usunięty
Robaczek_12

chyba wstydzisz raczej koleżanko bo wyszłoby szydło z worka:)

GeraltRiv

Widziałeś pupę Natalie Portman? ona ma ładną, zgrabną pupę a nie to co Scarlett.

Robaczek_12

Nie widziałem jeszcze.
Tak czy tak Scarlett ma od niej ładniejszą twarz a twarz jest czyimś wizerunkiem a nie pupa.

GeraltRiv

Serio? ma ładniejszą twarz? aha, no każdy ma swój gust...dla mnie Portman jest przepiękna a Scarlett to taka wiejska uroda i gdyby nie operacja nosa to już wgl...
Poza tym "Kochanice króla" oglądałeś? tam swoją urodą Portman zmiotła Scarlet po całości

Robaczek_12

Tak ma ładniejszą.
Portman jak dla mnie jest brzydka i znam przynajmniej kilkanascie ladniejszych aktorek.
Widziałem z nią np. Czarny Łabędź i była tam odpychająca i taka Mila Kunis przewyższa ją urodą kilkakrotnie.

GeraltRiv

No, każdy ma swój gust..

Robaczek_12

Co prawda to prawda.

Robaczek_12

Według mnie nic nie straciła po porstu nago wyglada przepięknie :)

filmowelove

Coś ty :) Dla mnie ona jest idealna :) Mega mega mega piękna. Już nie mówię o jej świetnej figurze, której tak zazdroszczę, że śni mi się po nocach :P

Pearl158

hehe, nie tylko Tobie. Dla mnie jest bezkonkurencyjna !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmowelove

w ameryce 2 brzydka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones