Scarlett Johansson

Scarlett Ingrid Johansson

8,2
109 434 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Scarlett Johansson

Scarlett jest nie tylko przepiękna i seksowna ale przede wszystkim jest bardzo dobrą aktorką, a jak
wszyscy wiedzą, w ostatnich latach śliczna buzia nie zawsze idzie w parze z talentem a na dodatek
wydaje się być dość sympatyczna :)

kamkaa1

*bardzo dobra aktorka ktora swoje najlepsze role miala w wieku 19 lat... gdzie grala wybitnie pozniej juz tylko rownia pochyla w dol, wszystko narazie wskazuje ze jest na drodze zmarnowania wielkiego potencjalu aktorskiego

sokkerowiec1

Scoop, Don Jon, Avengers i gadaj sobie co chcesz bo kolega nad toba dobrze gada.

MeridaWaleczna

buahaha rozbawila mnie Twoja wypowiedz i filmy ktore w niej ujelas, nie ma cienia watpliwosci ze jej najwieksze role byly w 2003 roku mianowicie "Dziewczyna z perla" i genialna kreacja w "Miedzy Slowami" Coppolli , pozniej juz tylko grala w wielkich filmach typu Prestiz ale niestety nie grala juz wielce...

sokkerowiec1

W,, Don jon'' zagrala bardzo dobrze, zreszta te lata od 2005-2014 wszystkie role przynajmniej przyzwoite.
Wiec nie wiem o co ci chodzi kiedy twierdzisz ze najlepsze lata ma za soba. No i jest MAGICZNA!

MeridaWaleczna

tak jak mowilem jedynie w paru filmach pokazala wysoki poziom gdzie grala naprawde niesamowicie a czesto teraz od wielu filmow jej gra jest jedynie poprawnie nie ma juz blysku przeplata dobra role z mega przecietna albo gra w jakis gniotach i to tak od dobrych 6-7 lat niestety, marnuje potencjal jaki pokazala, takie moje zdanie

sokkerowiec1

Chodzilo mi o to ze poprawnie to najnizsza nota bywaly lepsze role VCB,HITCHCOK(nie mam pojecia
czy tak sie pisze) nie OGLADALEM! Filmu ,,Ona'', mowia ze dobry. Ona jest niesamowita, im starsza tym lepsza.

MeridaWaleczna

oj ciagle nie rozumiesz.... nie ma juz blysku w grze gra automatycznie w wielu filmach piszesz ze im starsza tym lepsza ale przeciez nie ma ciaglego progresu wiec nierozumiem, no ale kazdy ma swoje zdanie

p.s. 1 w filmie Ona- podklada tylko glos wiec pewnie dla Ciebie gra znakomicie hah
p.s. 2 skoczmy moze juz ta jalowa dyskusje

sokkerowiec1

Jest BLASK I CZAR! Gra prawdziwie. Glosem trzeba umiec operowac, zwlaszca gdy gra sie tylko glosem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones