PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204}

Zaklinacz koni

The Horse Whisperer
7,5 40 726
ocen
7,5 10 1 40726
7,2 5
ocen krytyków
Zaklinacz koni
powrót do forum filmu Zaklinacz koni

Scena tańca

ocenił(a) film na 10

Nie wiem czy podzielacie moją opinię, że scena kiedy Redford i Scott -Thomas tańczą jest jedną z najbardziej erotycznych w historii kina. Wszystko jest tak subtelnie pokazane, ich emocje, ten moment jest naładowany seksualnością, ale w wyjątkowo wyrafinowany i delikatny sposób. Arcydzieło!

ocenił(a) film na 8
Niebieskooka_3

tak, wspaniała scena ;] i ten moment, w którym Redford przyciąga ją subtelnie do siebie... cała ich miłość wyrażona w jednym tańcu. przepiękne.

Niebieskooka_3

Zgadzam się w zupełności. Film jakoś mnie nie powalił na kolana, ale tę jedną scenę mam żywo w pamięci pomimo upływu czasu. Absolutnie genialna i przepiękna.

ocenił(a) film na 10
Niebieskooka_3

Ja też absolutnie podzielam. Cudowna scena. Jedna z moich ulubionych jako, że uwielbiam i KST i Redforda :)

ocenił(a) film na 8
sylvia_fw

zgadzam się z Wami, niesamowita scena i jakże wymowna:)

ocenił(a) film na 9
Niebieskooka_3

zgadza się. scena trwa kilka minut, w tle jedynie muzyka, żadnych słów, a tak bardzo przyciągająca scena ze nie czeka sie na to kiedy sie skonczy. ogólnie film bez fajerwerków, rozbudowanej fabuły, skomplikowanego scenariusza, wydawałoby się zwykły, przeciętny melodramat. jednak nie. jest w nim coś, ze przez polowe filmu moznaby powiedziec ze nic sie nie dzieje, to jednak byl mega interesujacy i naszpikowany swietnymi scenami. warto rowniez przypomniec o swietnych zdjeciach do filmu. niesamowity 9/10

ocenił(a) film na 10
maniek_2912

Piękny film , zapadająca w pamieć scena tańca , oglądałam go kilka razy i zawsze się wzruszam

Niebieskooka_3

oooo tak! taniec niby subtelny, a jednocześnie bardzo wymowny.

ocenił(a) film na 9
Niebieskooka_3

Równiez zwróciłem na nią szczególna uwagę i zgadzam się z tobą.

ocenił(a) film na 8
Niebieskooka_3

Ta scena faktycznie ma to coś o czym współczesne kino może tylko pomarzyć ,zero nagości i wulgarności a ile erotyzmu .W nowych produkcjach przeładowanych efektami specjalnymi próżno szukać wzruszeń i magnetyzmu ,który zmusza do wstrzymania oddechu ...

ocenił(a) film na 8
Niebieskooka_3

taaa... i to wszystko pod nosem nieuważnego męża . Kobiety mają taką umiejętność nadawania złu piękna i lekkości. Czegóż się nie robi dla miłości prawda szanowne panie ...

ocenił(a) film na 8
robert_fk

Żartowniś... to lubię :)

ocenił(a) film na 9
robert_fk

Popieram. Ona zdradza męża,który ją kocha.Po za tym sama uwodzi zaklinacza i wścibia nos w nie swoje sprawy.

Niebieskooka_3

To prawda, ciarki były, że szok.

Niebieskooka_3

dla mnie najbardziej erotyczna scena tańca to ta z Zapachu kobiety, kiedy ślepy Pacino tańczy tango z nieznajomą

Niebieskooka_3

absolutnie ponadczasowa scena, doskonały taniec i genialny Redford

ocenił(a) film na 7
yaag

super scena, erotyczna i to bez zrzucania ciuchów (tak jak teraz się robi), tylko zakończenie mogłoby być inne :(

caterina_szczepaniuk

Racja,zakończenie troszkę mnie rozczarowało...

yaag

Przynajmniej przeżył- nie to co w książce:-)

ocenił(a) film na 5
caterina_szczepaniuk

A mnie wcale nie rozczarowało. Gdyby została z Redfordem to dopiero byłyby problemy z Grace. Zapewne nie mogłaby sobie wyobrazić życia bez córki - ale ona bardzo kochała swojego ojca (jest kilka scen w filmie które kładą na to nacisk). Zostawiać kochającego męża i córkę (ewentualnie wywieźć ją daleko od niego) dla dopiero co poznanego mężczyzny? Nie zdziwiłabym się, gdyby po pewnym czasie znudziło jej się bycie dziewczyną kowboja i zatęskniła za starym życiem.

ocenił(a) film na 9
Niebieskooka_3

Rzeczywiście, podzielam, wspaniała scena. Niesamowity film, niby o niczym, a wciąga dokumentnie. Człowiek aż jest zażenowany uległością wobec tricków Hollywood. Nie można się im nie poddać.

Niebieskooka_3

Jest dokładnie tak jak napisałaś. Całość genialna.

ocenił(a) film na 8
Niebieskooka_3

Dokładnie. Każdy gest dłoni ma swoje znaczenie. Potrzeba tak niewiele, aby wyrazić tak wiele.

ocenił(a) film na 10
Niebieskooka_3

Dokładnie tak!
A taniec to taka namiastka sexu...szukam odpowiednich słów i ciężko mi to nazwać...Taniec to sex...
Przed chwilą obejrzałem film i podczas tej sceny pomyślałem o rankingu najbardziej sexownych, zmysłowych, najpiękniejszych scen tańca w kinie i zastanawiałem się czy jakaś inna scena jest w stanie przebić tą...

Niebieskooka_3

Nie przypominam sobie tego filmu (oglądany dawno temu) i tej konkretnej sceny - ale kojarzę, że Kristin ma w filmach kilka bardzo udanych i zapadających w pamięć scen, także erotycznych. Prawdziwe perełki - z pełną gamą fantastycznie zagranych emocji - jestem fanem urody i talentu tej aktorki :) ...

Niebieskooka_3

Podzielam. Film cudeńko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones