PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687712}

Lucy

6,3 231 476
ocen
6,3 10 1 231476
5,6 21
ocen krytyków
Lucy
powrót do forum filmu Lucy

Dla mnie to jeden z lepszych filmów jaki dotąd oglądałem a było ich sporo, oczywiście nie sugerujcie się moimi ocenami, bo to tylko skrawek, większość filmó po prostu nie oceniałem nie obchodzi mnie zbytnio ocenianie i przebywanie tu na filmwebie, ale teraz musiałem to napisać, film jest magiczny, moje 10-tki w innych filmach jakie tu oceniałem są wręcz skandaliczne w porównaniu do tego filmu, a ocena filmu według użytkowników filmweba jest skandaliczna według mnie, dzięi temu filmowi spojrzałem na świat z innej strony, a Scarlett zagrała świetnie, Freeman mnie troche wkurzał ale to nieistotne. 10/10

ocenił(a) film na 2
DonOmar

Spojrzałeś na świat z innej strony? Ten film to stek bzdur nie mający nic wspólnego z jakąkolwiek nauką. Film przyjemnie się ogląda do 2 minuty, gdy nagle pojawia się nowe beztalencie z okazałym biustem. Scarlett przyjemnie się ogląda gdy nic nie mówi i się nie rusza. Ten film nie zasługuje na większą ocenę niż 2 tylko i wyłącznie za pomysł na film ale realizacja i wszystko inne to po prostu żenada. Na takich filmach zarabia się dzisiaj pieniądze. Nawet efekty specjalne są zrobione na odwal. Takie osoby jak Ty są problemem na filmwebie, zacytuję "nie obchodzi mnie zbytnio ocenianie i przebywanie tu na filmwebie" - skoro nie to po co oceniasz i komentujesz? Ja rozumiem, że każdy może pewnie, czemu nie ale rób to z głową.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
Abaddon_PL

Odwiecznym problemem jest ocena na filmwebie. Nie można dać 10 dla "Lucy" i powiedzmy 10 dla "Zielona mila". To przecież zupełnie inne kategorie filmów. Ale nawet jak na Sci-fi "Lucy" nie reprezentuje sobą zupełnie nic.

ocenił(a) film na 1
Abaddon_PL

Prawda, ciėźko porównać gruszkę za jabłkiem.

ocenił(a) film na 3
Abaddon_PL

Zgadzam się w 100%.

Abaddon_PL

Dokładnie. Film opiera się na fałszywej, obalonej teorii o 10% mózgu, a gdyby tego było mało wykorzystuje temat w najbardziej absurdalny sposób- te całe transformacje, przenoszenia się w czasie itd. Kiepski scenariusz, aktorstwo, efekty, tona absurdów i pseudofilozoficznych bzdur. Największą wadą filmu jest śmiertelna powagą i maniera kontrastująca z tym całym cyrkiem.

ocenił(a) film na 8
Abaddon_PL

Efekty specjalne nie są zrobione na odwal. To nie jest wielka superprodukcja ze stoma miolionami budżetu. To jest skromny jak na warunki Hollywood europejski film(nie ma w nim żadnych amerykańskich pieniędzy) i zrobili takie efekty, na jakie im starczyło pieniędzy.

DonDominik

Zgadzam się, to nie kolejne amerykańskie gówno z dużym budżetem.

ocenił(a) film na 10
Radek_Traczyk

No właśnie, ciekawy pomysł, a nie w kółko te same schematy

ocenił(a) film na 5
Jaaneet

Pomysł wcale nie jest nowy, mamy tutaj mnóstwo wątków zaczerpniętych żywcem z "Matrixa", "Efektu motyla" czy Pięknego umysłu". Na pewno ten film nie zasługuje nie na ocenę 10 i nie wiem czym się kierujesz takową dając. Scenariusz naprawdę naiwny i pseudonaukowy nawet jak na sci-fi, gra aktorska jak na taką obsadę bardzo przeciętna, efekty mogą być natomiast szału nie ma.

ocenił(a) film na 4
Abaddon_PL

Idealnie podkreśliłeś "talent" SJ.

Abaddon_PL

Nad gustami się nie dyskutuje nad rasizmem i chamstwem z Twojej strony już można. Chamstwo i ignorancja to tyle ile tu proponujesz. Czujesz się lepszy jak NSDAP z 1933 roku. Tak oto powstają podziały na lepszych i gorszych nie jesteś wyjątkiem.

ocenił(a) film na 4
DonOmar

Gdzieś już to pisałem, ale napiszę jeszcze raz, a może nawet skopiuję.

SJ gra tutaj przeciętnie, jej ekspresja stoi na nieco wyższym poziomie niż ta u aktorów z Anny Marii Wesołowskiej, a film jest prostacki, ale rozumiem, że nie ma co się z Tobą sprzeczać, zakładam bez sprawdzania, że podoba Ci się Incepcja i inne tego typu miałkie, puste produkcje. Quasi inteligentne kino dla mas, które dzięki takim rzęchom mogą się poczuć nieco bardziej wyjątkowe. Oglądało się to dość przyjemnie, choć wykonanie raczej słabe, a błędy logiczne piętrzyły się jak tsunami po impakcie asteroidy. 4/10 ode mnie, nazwałbym taki rodzaj kina poezją dla dresów. Formą niewysmakowaną, uproszczoną do granic możliwości z rozwiązaniami, pomysłami i dziecinnymi wizualizacjami działającymi idealnie na wyobraźnię chłopa małorolnego.

ocenił(a) film na 3
Aldirien

Ała :-)

ocenił(a) film na 9
DonOmar

Uważam dokładnie tak samo. Świetne, inspirujące Kino. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
kinoman77_filmweb

Oczywiście, cos oryginalnego, a nie w kółko zgrane schematy

ocenił(a) film na 10
DonOmar

Popieram. Genialny film.

ocenił(a) film na 10
DonOmar

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Ocena dużo za niska, za to jakieś banały oparte na zgranych patentach mają oceny 7 i wyżej

ocenił(a) film na 8
DonOmar

Tak ma być.

ocenił(a) film na 5
DonOmar

Zasłużona niska ocena, film conajwyżej średni. Ładne efekty, mierna historia, główna bohaterka nieciekawa, wątek poboczny interesujący (z Freemanem).

ocenił(a) film na 7
DonOmar

Oglądałem od mn.w. połowy. Niska ocena wynika prawdopodobnie z braku zrozumienia, przyjęcia do siebie rzeczy przedstawionych w filmie. Dzieło warte zaistnienia.

ocenił(a) film na 8
mc_aural

Ja tam taki film doceniam nawet jakby przedstawiał teorię którą łatwo podważyć. Jest to jakaś wizja. Dosyć ambitna. Ile filmów podejmuje temat miliardów lat istnienia wszechświata, powstania życia i człowieka?

DonOmar

Nie wiem jak można tak ogólnie dobry w szerokim aspekcie film na 3 ocenić..?? U mnie najmniej 7 a momentami na więcej niż 8 zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones