PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112434}

Lokatorka

A Love Song for Bobby Long
7,2 7 442
oceny
7,2 10 1 7442
Lokatorka
powrót do forum filmu Lokatorka

Dlaczego Polacy maja taki talent do psucia tytułów? Czy myślą, że trzeba zawrzeć choć ułamek fabuły w tytule bo głupi ludzie inaczej nie nabiją oglądalności???

Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałam, a na pewno najlepszy z tych wszystkich, w których widziałam Travoltę. Początek komediowy, środek neutralnie -dramatyczny, a koniec rozczulający i bardzo subtelny.

Scarlet co prawda zagrała jak Scarlet, w tej roli widziałabym kogoś innego, równie bezczelnego, ale nie o tym. Travolta... nie przepadam za facetem, ale to co zrobił z postacią Bobby'ego było cudowne. Wielka przemiana jest tu fabułą całego filmu. Od zapitego cynika do troskliwego opiekuna, a na końcu ojca.

Końcówka absolutnie rozwalająca, ale od pewnego momentu lekko przewidywalna.

Film zaczęłam oglądać w środku tygodnia grubo po północy i tak mi się spodobał, że do końca nie oderwałam wzroku od telewizora. Następny poranek był morderczy, ale nie żałuję. Film idealny do oglądania w nocy, kiedy wszędzie jest cicho i można skupić się na akcji.

Bardzo podobał mi się też motyw z książkami i cytatami. Zawsze ten zabieg stosowany w filmach powoduje, że wybierane są bardzo oklepane i ogólnie znane cytaty. W tym przypadku na całe szczęście było inaczej. Pozwoliło mi to odkryć kilka nowych, cudownych książek.

daję 8/10 za Scarlet i trochę monotonny jak dla mnie początek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones