PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615202}

Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Captain America: The Winter Soldier
7,3 191 409
ocen
7,3 10 1 191409
7,1 34
oceny krytyków
Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz
powrót do forum filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz

Jest parę scen w których twórcy przesadzili np.gdy fury w samochodzie w parę sekund wykopuje
sobie podkop pod jezdnią aby uciec, widąc cała ekipa nie znała umiaru w tworzeniu efektów
specjalnych, mam nadzieje że nie przekroczą zdrowego rozsądku. Fabuła oraz aktorzy sa już
sprawdzenie więc nad tym nie trzeba się rozpisywać, a gdybym miał porównywać do częsci
pierwszej kapitana to wszystkiego tutaj jest WIĘCEJ !!!, i dlatego też sprawy związane z toaleta radze
zalatwić przed emisją ponieważ film ma ponad dwie godziny, a pózniej już nie bedzie czasu he

ocenił(a) film na 8
brzydal1981_filmweb

Zawsze masz do dyspozycji napisy

ocenił(a) film na 10
brzydal1981_filmweb

Film będzie z lektorem ale dopiero po premierze w HBO :) czyli gdzieś w przyszłym roku dopiero. Thor Mroczny świat jest już z lektorem i Iro Man 3 tak samo tylko czekać

ocenił(a) film na 9
brzydal1981_filmweb

Zawsze przy takich wersjach jest lektor ( właśnie oglądałem tę część z lektorem ) tylko trzeba odpowiednio długo poczekać ;)

ocenił(a) film na 3
Flinston1987

Czekam na wersje z lektorem, na razie wytrzymałem 4 minuty wersji z dubbingiem, stąd niska ocena .... Doczekam się wersji z lektorem to zapewne ocenę podwyższę.

ocenił(a) film na 9
derwiszx

Wersja z lektorem jest normalnie ma torrenty.org - Ja mam stamtąd.

ocenił(a) film na 8
derwiszx

Ocenianie po 4 minutach film na podstawie dubbingu. O boże, świat jest pełen idiotów :')
A i taka mała sugestia http://lmgtfy.com/?q=Kapitan+Ameryka%3A+Zimowy+%C5%BCo%C5%82nierz+lektor+online

ocenił(a) film na 6
derwiszx

Normalnie padłem, wystawił 3 , bo nie lubi dubbingu, a czytać nie potrafi xD. hahahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones