PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486822}
6,4 93 034
oceny
6,4 10 1 93034
5,4 29
ocen krytyków
Ghost in the Shell
powrót do forum filmu Ghost in the Shell

Ciekawa wizja, która jednak szybko nudzi. Przewidywalny i dla mnie po prostu nudny, obejrzałem do końca na siłę. Lubię s-f i tylko dlatego dotrwałem do finału ale ten film jednak do mojej listy ulubionych filmów nie trafi.

skynet1234

3?? Bez przesady, conajmniej 5

ocenił(a) film na 4
skynet1234

Trafne uwagi. Największe wady tej produkcji to wtórność i nuda.

ocenił(a) film na 5
skynet1234

Fabuła to cliché. Jest oczywisty plot twist. Jest jeden główny zły, żeby widz wiedział kogo nie lubić! Jest przeorany już czarno-biały motyw niesprawiedliwości w relacji korpo-biedota. Jest Scarlett Johanson z tępym wyrazem twarzy podczas jej niezmiernie głębokich stanów emocjonalnych. Ten jej konflikt tożsamości jest w tym filmie tak totalnie płytki, nieprzekonujący i źle uzasadniony (jeśli wogóle). Odnoszę wrażenie, że jedynym powodem dla którego Kuze miał twarz, była potrzeba reżysera do obsadzenia jakiegoś rozpoznawalnego aktora w tej roli. Te sceny miasta z wielkimi reklamami hologramami to chyba taki przejaw wanna-be Blade Runnera. Gwoździem do trumny była finałowa scena, główny zły - SZEF KORPO, przejmuje osobiście kontrole nad czołgiem-pająkiem xD i mamy tu pośredni pojedynek supervilan-superbohater ku uciesze gawiedzi. Potem wszystko kończy się dobrze Pan Dziadek serwuje należytą sprawiedliwość z aprobatą Pani Major, która w gratisie rzuca nam jeszcze super tekst. Teraz już wiemy, że Pani Major odnalazła siebie i sens życia.
Ale poza tym świat jest jako taki, muzyka ok, jest efekciarski, niektóre postacie są całkiem przyzwoite np. ta pani od sekcji zwłok co paliła papierosy - sekcja 9 też wywarła na mnie pozytywne wrażenie za wyjątkiem Major.

ocenił(a) film na 6
skynet1234

wydaje mi się, że 3 to lekka przesada. Może i bez rewelacji ale sam film dobrze zrobiony, nudnawy, ale na 3 nie zasłużył

ocenił(a) film na 3
wiktoria_dandys

Szanujmy swoje opinie. Dla mnie to 3 i na tym poprzestanę.

skynet1234

początek filmu i od razu takie coś.....Płynęła z uchodzcami i łódz zaatakowali terroryści. sensu i logiki chyba nie będę się doszukiwał przy takim zestawieniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones