PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637247}

Avengers: Czas Ultrona

Avengers: Age of Ultron
7,2 208 107
ocen
7,2 10 1 208107
6,1 34
oceny krytyków
Avengers: Czas Ultrona
powrót do forum filmu Avengers: Czas Ultrona

Uważam, iż ta część jest zdecydowanie lepsza od pierwszej. Czuję tylko niedosyt co do postaci Quicksilvera, ponieważ wiązałam z nim wielkie nadzieje. Jest moim ulubionym superbohaterem i zaskoczyła mnie końcówka filmu.

użytkownik usunięty
Chronicle112

zgadzam się też nie umiem zapomnieć tego co widziałem a powiem więcej ten film zrobił mi smaka na Civil War i na Ragnarok no i Infinity War :) zgadzam się :)

ocenił(a) film na 10

Dokładnie, ja też nie umiem się doczekać Civil War.. Czy w Infinity War spodziewać się reinkarnacji Quicksilvera? Czytałam, ze jest to możliwe..

użytkownik usunięty
Chronicle112

No civil war to będzie bomba :) . Bardzo możliwe wiesz marvel lubi zaskakiwać więc to bardzo możliwe :)

użytkownik usunięty
Chronicle112

skoro Byckiego wskrzesili to może być podobnie i tutaj :)

ocenił(a) film na 10

Oby, bo niedosyt pozostał...

użytkownik usunięty
Chronicle112

no niedosyt pozostał :) mam nadzieję że Ant Man jakoś nam to zrekompesuje :)

ocenił(a) film na 10

O tak! Tez mi się zachciało Ant-Mana, jak w kinie zwiastun zobaczyłam.

użytkownik usunięty
Chronicle112

Mnie zwiastun co prawda nie przekonam ale mimo to czekam jest na co :)

Niestety Whedon twierdzi że na 100 % tej postaci już nie będzie ;( podobnie jak Feige.


Gunn ratuj mnie

Chronicle112

Czyżby house of m

ocenił(a) film na 10
Chronicle112

Co racja to racja. Film bardzo mi się podobał. Też zaskoczyła mnie końcówka filmu i czuję niedosyt co do postaci Quicksilver'a.

ocenił(a) film na 9
Chronicle112

Widocznie nie jest potrzebny w następnych filmach i według mnie to dobry ruch ze strony studia że go uśmiercili

ocenił(a) film na 5
Chronicle112

Film lepszy od avengers? Przecież jest pocięty, ma mnóstwo niepełnych wątków, wyrzuca do kosza to co się działo w poprzednich częściach i to nawet nie całkowicie, główny zły to małe zagrożenie, na ten film dobrze się tylko patrzy.

ocenił(a) film na 9
redokoks

Ja tam bawiłem się doskonale. 10 razy lepszy od pierwszej części. Nie zauważyłem, żeby coś się nie zgadzało z poprzednią częścią. Właśnie fakt, że gość zamierzający zniszczyć świat jest mniejszym z zagrożeń jest najlepszy. Oni sami są dla siebie największymi przeciwnikami.

ocenił(a) film na 5
Valarin

Oglądałeś iron mana 3?

ocenił(a) film na 9
redokoks

Tak a konkretnie o co chodzi ?

ocenił(a) film na 9
redokoks

YY co wyrzuca do kosza ? to że w IM 3 Tony zniszczył wszystkie zbroje ? Przecież ta cała armia w 3 była efektem jego bezsenności i lęków, z którymi się uporał co zostało pokazane w w scenie której je niszczy, i na końcu mówi "I'm Iron Man".

ocenił(a) film na 9
kolan_q

No właśnie nie mogę się niczego doszukać. Mi się tam wszystko zgadza, ale może coś przeoczyłem :)

ocenił(a) film na 9
Valarin

No całkowicie się zgadzam. Pierwsza część już była świetna, ale ta jest zdecydowanie lepsza :)

ocenił(a) film na 9
kraska123

Czekam na następne filmy :D Oby były jeszcze lepsze!

użytkownik usunięty
Valarin

będą lepsze :) Civil War zapowiada się wyśmienicie

ocenił(a) film na 9

Civil War, Ragnarok, Infinity War :) Jest na co czekać :D

użytkownik usunięty
Valarin

dokładnie jeszcze Agentka Carter jak dla mnie :) Daredevil II sezon jeszcze Dafenders to akurat seriale ale czekam :)

ocenił(a) film na 9

Ostatnio zacząłem oglądać "Agenci T.A.R.C.Z.Y." Nawet ciekawy :)

użytkownik usunięty
Valarin

a jesteś na I czy II sezonie?

ocenił(a) film na 9

Początek pierwszego sezonu :)

użytkownik usunięty
Valarin

Ja już skończyłem II sezon zamierzam odświeżać od jutra II Sezon

ostatnio skończyłem odświeżać Agentkę Carter

i Daredevila wczoraj skończyłem więc jestem na czysto :)

ocenił(a) film na 9

Więc jeszcze długa droga przede mną:) A oglądałeś może Marvel One Shot?

użytkownik usunięty
Valarin

No długa długa ale warta jak lubisz to uniwersum

tak oglądałem

ocenił(a) film na 9

Oj uwielbiam :D

Valarin

I pokazali to w wojnie bohaterów. Ileż można wałkować ten sam temat. Pewnie kolejne części będą znowu o ich rozterkach...

użytkownik usunięty
redokoks

Jak dla mnie to film jest o wiele, naprawdę wiele lepszy niż część 1 :) Kwestia gustu ...

ocenił(a) film na 8
Chronicle112

Zgadzam się z Tobą :) Początek według mnie najlepszy! :D

ocenił(a) film na 9
Chronicle112

Szkoda też że Lokiego brak :/

ocenił(a) film na 7
Dregor

Lokiego będzie w Ragnaroku az nadto. Ale zgadzam się: walka Avengers z Lokim była super. Troche brakowało mi tego w drugiej części.

yennifer112

Poza tym jak dobrze pójdzie to Loki też będzie w kolejnych filmach :)

użytkownik usunięty
wort801

dokładnie :)

Wort mam pytanie, będziesz oglądać Daredevila?

Raczej nie

użytkownik usunięty
wort801

okej ale mimo to polecam :) 13 odcinków dla fana marvela :) dasz radę polecam w wolnym czasie nie pożałujesz :)

ocenił(a) film na 8
yennifer112

Lokiego nigdy za wiele ;)

ocenił(a) film na 6
Chronicle112

A dla mnie dwójka była gorsza.
Najlepsze są IM1, Avengers 1, Captain AMerica 2, Strażnicy galaktyki.
A zaraz za nimi dopiero Avengers 2.

użytkownik usunięty
returner

najlepszy jest z tych wszystkich których wymieniłeś Kapitan Ameryka Zimowy Żołnierz...

ocenił(a) film na 6

Być może jest rzeczywiście najlepszy z dotychczasowych filmów Marvela.
Więc pewnie warto będzie też zobaczyć CA - Civil war w 2016.

użytkownik usunięty
returner

dokładnie, chociaż żebyś mnie uznał znowu za fanboya czy kolesia który ogląda śmietnik to oczywiście Zimowy Żołnierz jest najlepszy w swojej kategorii :)

Iron Man 1 też świetny chociaż wolę drugą część jednak w drugiej części nie wykorzystano potencjału wroga Iron Mana i miał za mało czasu no i trochę zbytnio skupiono się na życiu towarzyskim Tonego

Strażników uwielbiam

co do Civil War jest na co czekać

a tak przy okazji obejrzyj Daredevila serial po prostu jak na marvela zajebisty, można rzec czyste DC

ocenił(a) film na 6

Dobrze zapowiadają się też Batman v Superman: Dawn of Justice,
Suicide Squad oraz Deadpool.

użytkownik usunięty
returner

Tak na Batmana czekam bo jestem fanem DC po trailerze czuję że będzie lepszy od MoS Suicide Squad też liczę że będzie to genialny film :) no Deadpool będzie na bank na poziomie X men PKN na co liczę, Apocalypse też się niezle zapowiada czekam jeszcze na teaser trailer by się w ostateczności przekonać

jeśli chodzi o 2016 to najbardziej czekam na spin of gwiezdnych wojen oczywiście to będzie film roku mam nadzieję, i liczę na Assasina Creeda wreszcie :P

Chronicle112

Też mam niedosyt i szkoda mi Quicksilvera, ale pewnie przeżyje... jakoś. Fajna postać ogólnie. Ta jego siostra to taka... no, dziwna właśnie i ogólnie ta 2ga część jest jakaś taka dziwna. Wszyscy psychicznie pokiereszowani, Stark jakiś nieswój, Thora mało, a ważny dla fabuły, czarny charakter zbyt emocjonalny. Przecież ten Ultron ma lepszą mimikę niż niejeden aktor :P przypominał mi momentami Davy'ego Jonesa xD
W sumie, nie wiadomo co z Hydrą, ale pewnie już sobie odpuszczą ten temat, bo wszystko idzie w inną stronę.

użytkownik usunięty
psychopath

Jak chcesz wiedzieć co z Hydrą to oglądnij Agentów Tarczy

jeśli chodzi o psychikę bohaterów to przez zaklęcie Wandy byli inni

tak sceny z Thorem faktycznie wydają się pocięte miejscami no i brak Lokiego Thor był blady hehe :D

ocenił(a) film na 8
Chronicle112

Zgadzam się z każdym słowem. Lol.

ocenił(a) film na 8
Chronicle112

widziałam pewną informację na Tweeterze dotyczącą postaci Quicksilvera w kolejnych odsłonach filmów Marvel, i tam wyczytałam informację, że Aaron ma podpisany kontrakt na 3 filmy. Nie wiem na ile jest to prawdą, bo to było podane z konta "fanowskiego". Jeżeli będziecie mieli co do tego jakieś wiadomości, dawajcie znać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones